Social icons

OLIVIA KIJO Although winter is coming inevitably, I still have fall ideas on my mind. Tomorrow I'm starting my short holiday in Marrakech, so I don't think about down jackets and woolen coats for a moment. Simple clothes and accessories in neutral colors work well both during vacation and everyday outfits. This is a timeless base of my wardrobe and suitcase. What do you take for your fall getaways?

Mimo, że zima zbliża się wielkimi krokami, w mojej głowie wciąż królują prawdziwie jesienne zestawienia. Od jutra zaczynam swoje krótkie wakacje w Marrakeszu, więc chociaż na chwilę porzucam myśli o puchowych kurtkach i wełnianych płaszczach. Proste ubrania w neutralnych barwach sprawdzają się zarówno podczas wyjazdów jak i codziennych stylizacji. To ponadczasowa baza, która zajmuje większość miejsca w mojej szafie i walizce.


ON MY MIND Joseph dress, Uterqüe velvet jacket, Saint Laurent jeans, KHAITE jersey bodysuit, The Row leather Ascot bag, CÉLINE pearl earrings, CÉLINE boots7 comments

 1. Zwróciłam szczególną uwagę na tę torebkę, jest świetna! :)

  ReplyDelete
 2. Jak zwykle perfekcyjna lekcja smaku. Nienaganne wybory. Bon voyage a Marrakech! A tam koniecznie Musee YSL...

  ReplyDelete
 3. http://m2.hm.com/pl_pl/productpage.0575942002.html warto Twoim zdaniem kupic taki szalik? Z tego co pamietam miałaś chyba szary welniany z h&m czy pamietasz czy był dobrej jakości?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pewnie, nadal go mam. Serdecznie polecam, jakość bardzo dobra. :)

   Delete
 4. Mozesz napisac co to za kosmetyk roz czy bronzer z kolekcji Victorii Beckham w takim opakowaniu czarnym jakby skórzanymi ze zlota oblamowka? I czy jestes zadowolona ze szminek i z ktorej najbardziej?:-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. To jest akurat czarny cień do powiek. Szminka w neutralnym kolorze to mój ulubiony produkt z całej kolekcji. Nie podkreśla skórek. Polecam! :)

   Delete