Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO Over half a year ago, I had the opportunity to test the intelligent timer for the first time. It's a gadget that revolutionized my approach to new technology and is stuck in my wardrobe among other stylish accessories. Can fashion and new technology go hand in hand? Today I prove to you that it is possible and it is in the most stylish edition!
The Fossil Q novelty also impresses with a smaller envelope, which looks beautifully on the wrist. How to adapt it to your style? Fossil Q Hybrid watch has a wide range of straps and brancelets that you can easily change. This is a classic addition that captures the real power inside!


Czy moda i nowe technologie mogą iść w parze? Dzisiaj udowadniam Wam, że jest to możliwe i to w najbardziej stylowym wydaniu! Zegarki hybdrydowe towarzyszą mi nie od dziś. Ponad pół roku temu miałam okazję testować inteligentny czasomierz po raz pierwszy. To gadżet, który zrewolucjonizował moje podejście do nowych technologii i na stałe zagościł w mojej szafie pośród innych, stylowych akcesoriów.
Monitorowanie snu, śledzenie aktywności fizycznej czy powiadomienia to funkcje hybrydowego zegarka Fossil Q, które testowałam nie raz. Teraz mój zegarek potrafi także sprawdzić postępy mojej aktywności i ocenić czas dojazdu do wyznaczonego miejsca. Najnowszy model inteligentnego zegarka zachwyca również mniejsza kopertą, która pięknie prezentuję się na nadgarstku. Jak dostosować go do swojego stylu? Zegarek hybrydowy Fossil Q posiada bogatą gamę wymiennych pasków. To klasyczny dodatek, który w swoim wnętrzu skrywa prawdziwą moc!

WEARING Fossil Q Nelly Hybrid watch, JACQUEMUS wool jacket, H&M top, Hexeline trousers, The Row satin bag, CÉLINE sunglasses, Uterque boots

9 comments

 1. I haven't tried the Fossil Q yet but it sounds amazing and you look super chic!
  x
  Shloka
  http://www.thesilksneaker.com

  ReplyDelete
 2. Ta torebka jest tak cudowna... zegarek tez trafił w moje gusta! Jak długo trzyma bateria? Trzeba codziennie ładować jak te dotykowe?

  ReplyDelete
  Replies
  1. To zegarek z mechanizmem kwarcowym zasilanym przez wymienną baterię. Nie trzeba go ładować, a baterię wymienia się raz na 6 miesięcy :)

   Delete
 3. Cudowny strój! Wyglądasz naprawdę świetnie!
  Pozdrowienia

  ReplyDelete
 4. Piękny zegarek i do tego w super cenie. Muszę koniecznie pokazać go mojego Mikołajowi :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Polecam serdecznie, wygląda pięknie na każdym nadgarstku :)

   Delete
 5. Jak zawsze zachwycam się torebką! ;)

  ReplyDelete
 6. Your bag is gorgeous!! I love the red touch on this all black outfit. You look stunning!
  Steal4Style.com

  ReplyDelete