Social icons

ON MY MIND Lately I'm so into satin and silky fabrics. This season you can catch a lot of amazing pieces and wear them all day long. Attico proof that and bring us 1930s style into life. Satin robes, body-skimming slip dresses and skirts slit make me feel more feminine. I'm also obsessed with flora and fauna accessories including the perfect embroidered bag. This is the right time to meet new little friends. Don't the seashells and lobsters remind us exotic vacation?

Satynowe i jedwabne tkaniny zawróciły mi w głowie. Na szczęście w tym sezonie pojawiła się plejada przepięknych ubrań i dodatków, które można nosić z powodzeniem od rana do wieczora. Dziewczyny z Attico udowodniają to i sprawiają, że znów marzymy o klimacie lat 30. Satynowe kimona, sukienki na cienkich ramiączkach i jedwabne spódnice z rozcięciem sprawiają, że czuję się kobieco. W parze z satyną i jedwabiem idą misternie wykonane hafty przedstawiające florę i faunę. To najwyższy czas żeby poznać morskich przyjaciół. Czy tylko mi homary i muszelki przypominają z egzotyczne wakacje?
 


On my mind: JACQUEMUS cotton blouse, LOEWE satin midi skirt, LARSSON & JENNINGS watch, ATTICO embroidered satin pouch, J.W. ANDERSON pumps4 comments

 1. Wymarzona selekcja! Super!

  ReplyDelete
 2. Piękne !!! Te buty skradły moje serce ❤ pierwszy raz widzę taki taki model i jestem zachwycona :)

  ReplyDelete
 3. Świetny zestaw, buty są bardzo ciekawe:)
  http://www.ladymademoiselle.pl/

  ReplyDelete