Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO Traveling around the world is what I always love to do. Every single corner of the new places that I visit stays on my mind. Paris, London or Berlin are places where I still want to go back to. Warsaw is also my destination where I love to explore new spots. Recently I have spent a lot of time there. Now I don't want to travel without my new Fossil Q Gazer smartwatch. The functionality delighted me so much that I don't want to leave it even for a moment.

Podróże do europejskich stolic sprawiają mi ogromną frajdę, a nowe miejsca i wielkomiejska architektura pozostają w mojej pamięci na bardzo długo. Paryż, Londyn czy Berlin to miejsca do których wciąż chcę wracać. Miłe chwilę spędzam również w Warszawie. Mimo, że nie jest to moje miejsce na ziemi, ostatnio bardzo ją polubiłam. Częste wizyty w stolicy sprawiły, że odkryłam wiele ciekawych miejsc, restauracji, muzeów. Moim nieodłącznym kompanem podróży był nowy, hybrydowy zegarek marki Fossil Q. Jego funkcjonalność zachwyciła mnie tak bardzo, że nie chcę się z nim rozstawać nawet na moment.

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO

Przez ostatni miesiąc miałam okazję testować smartwatcha Fossil Q Gazer i sprawdzić jego możliwości w terenie. Dużo spaceruję, więc od razu pokochałam funkcję liczenia kroków. Jak to możliwe, że zegarek o tak tradycyjnym wyglądzie monitoruje naszą aktywność fizyczną? Posiada wbudowany czujnik, który połączony z telefonem poprzez aplikację Fossil Q, monitoruje nasz wysiłek fizyczny i pokazuje między innymi spalane kalorie. Dodatkową motywacją jest wcześniejsze ustalenie liczby kroków, które chcemy wykonać w ciągu dnia, a gdy cel zostanie osiągnięty, zegarek wibracjami natychmiast przekaże nam tą świetną informację.

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO Śledzenie aktywności fizycznej i monitorowanie snu to nie jedyne super moce jakie posiada hybrydowy Fossil Q. Dzięki funkcji Q Link zegarek i telefon stanowią nierozerwalny duet. Już nigdy nie będzie problemem szybkie znalezienie smartphona w torebce, która właśnie wtedy wydaje się pozbawiona dna. Za pomocą jednego przycisku na kopercie zegarka, mogę połączyć się z telefonem i bez trudu go zlokalizować. Nigdy też nie pomyślałabym, że za pomocą ulubionego zegarka mogę przełączać piosenki czy robić zdjęcia.

Wszystkie te funkcje sprawiają, że nie potrzebuję mieć telefonu ciągle przy sobie. Fossil Q to jeden z tych gadżetów, które nie tylko dla mnie okazują się niezbędne. Rozkocha w sobie nawet tych, którzy z nieufnością podchodzą do nowych technologii.


Wearing: Mango jumpsuit, ZARA knit, Gucci bag, Adidas Stan Smith sneakers, Gucci sunglasses, Fossil Q Gazer watch

9 comments

 1. Świetny kombinezon! Wyglądasz super ❤

  ReplyDelete
 2. Kombinezon jest genialny, właśnie zamówiłam dla siebie. Czy na każdym zdjęciu to ten sam zegarek? Zauważyłam, ze raz jest na bransolecie, a raz na pasku.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to ten sam zegarek! Modele Fossil Q posiadają wymienne bransolety.

   Delete
 3. Uwielbiam Twój styl, nigdy nie zawodzisz. Kombinezon to strzał w 10, zastanawiam się nad kupnem...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Serdecznie polecam, na żywo prezentuje się zjawiskowo ;)

   Delete
 4. Zdjęcia są piękne. Wchodzę już kolejny raz na Twojego bloga, żeby popatrzeć na te ujęcia.

  ReplyDelete
 5. Chciałabym mieć tą torebkę u siebie w szafie, ale niestety nie stać mnie na nią 😂 Zapraszam do siebie https://palinpalin.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Pięknie wyglądasz, każdy element Twojego stroju zachwyca!

  ReplyDelete