Social icons

ON MY MIND Gucci cat-eye sunglasses are definitely my best purchase so far. As you can see I could wear them almost everyday. A few days ago I bumped into the new version with yellow lenses and I totally fell in love. No worries, I'm far from making a bad decision. This is a litte tip for you, yellow sunglasses are the hottest accessories for the upcoming season. What's more? The gingham shoes, if you ask me. Lately I found the perfect budget version. Follow my instagram @oliviakijo to be always up-to-date!

Okulary Gucci w stylu retro to jeden z najbardziej udanych zakupów w ostatnim czasie. Chyba nawet nie muszę wspominać, że noszę je prawie codziennie. Ci, którzy regularnie śledzą mojego bloga z pewnością to zauważyli. Kilka dni temu natknęłam się na nową wersję moich okularów z żółtymi szkłami i od razu zakochałam się po uszy. Na szczęście rozsądek wygrał, a ja powstrzymałam się od podjęcia złej decyzji. Pozostając w temacie okularów, ten sezon zdecydowanie należy do oprawek z żółtymi szkłami. Co jeszcze chodzi mi po głowie? Buty w czarno-białą kratkę to strzał w 10! W mojej szafie wylądowała właśnie budżetowa wersja. Zapraszam na moje konto na instagramie @oliviakijo, będziecie na bieżąco ze wszystkimi nowościami!


On my mind: Gucci sunglasses, Jil Sander shirt, Calvin Klein leather top, Current/Elliott jeans, Altuzarra mules, Simone Rocha bag


3 comments

  1. Kocham te okulary, niesamowicie Ci pasują.

    ReplyDelete
  2. Czy jest szansa żebyś zrobiła taki post z ubraniami z sieciówek?

    ReplyDelete