Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO Spring layering is what I've been looking forward to during long winter months. This year we all have been waiting a bit longer. Unfortunately I didn't have time to enjoy my favorite season. And now summer is just around the corner. Before the high temperature stays with us for good, I would like to come back to a few days in Paris.
Black is my favourite color when it comes to layering. I choose some minimalistic cuts and textural pieces to highlight the power of the color. I added a beige knitted vest and a mini bag to get the 90's vibe. The devil is in the details!


Wiosenna zabawa warstwami to czas, na który czekam z utęsknieniem przez długie, zimowe miesiące. W tym roku oczekiwanie nieco się przedłużyło, niestety nie zdążyłam się nacieszyć ulubioną porą roku. Wielkimi krokami zbliża się lato. Zanim wysokie temperatury zostaną z nami na dobre, chciałabym wrócić pamięcią do kilku dni spędzonych w Paryżu.
Czerń noszona warstwowo zawsze sprawdza się świetnie. Wybieram minimalistyczne kroje i różnorodne tekstury, aby podkreślić siłę koloru. Czerń przełamałam beżowym topem i mini torebką w stylu lat 90. Diabeł tkwi w szczegółach!


WEARING LEBRAND cotton shirt, LEBRAND knit vest, LEBRAND leather skirt (similar here), CÉLINE baroque pearl earrings, CÉLINE boots, CÉLINE sunglasses, Tory Burch mini bag (similar here), LEBRAND leather belt

7 comments

 1. piękna stylizacja

  ReplyDelete
 2. Gdzie udało Ci się upolować torbę Celine clasp bsf?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na https://www.vestiairecollective.com/ po kilku miesiącach poszukiwań. Warto ustawić sobie powiadomienie na konkretną rzecz. W ten sposób udało mi się upolować torebkę, a wcześniej perłowe kolczyki. Kupiłam tam sporo rzeczy i jeszcze się nie zawiodłam. Serdecznie polecam!

   Delete
 3. Na tej platformie jest opcja sprawdzania autentyczności czy korzystasz z niej robiąc zakupy?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak, zawsze. Ta opcja to koszt około 40 zł.

   Delete
 4. Co sądzisz o domach atrialnych podzielonych na kilka mieszkań? Np jednopoziomowych lub dwupoziomowych? Czy Twoim zdaniem to fajna opcja czy raczej nie?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja akurat nie przepadam za półśrodkami, ale wszystko zależy od innych czynników, np. atrakcyjnej lokalizacji. Moje typy to duże mieszkanie lub dom jednorodzinny.

   Delete