Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO
The spring is really beautiful this year, so it is a pity that we must admire the changing nature only from our homes. Let's hope it changes quickly. The spring transition season is definitely my favorite time of the year. Thanks to spring weather I can wear my leather jackets and trench coats all the time. Today I have a few simple rules for you how to build a perfect mid-season wardrobe for years.

W tym roku wiosna jest naprawdę piękna. Szkoda, że musimy podziwiać ją z za szyb okien naszych domów. Miejmy nadzieję, że szybko się to zmieni. Wiosenny sezon przejściowy to zdecydowanie mój ulubiony czas w roku i w modzie. To idealna pora na skórzane kurtki i trencze, które mogłabym nosić przez cały rok. Mam dla Was kilka, prostych zasad jak zbudować międzysezonową garderobę.
  OLIVIA KIJOOLIVIA KIJO OLIVIA KIJO  
Above all, classics! I always look back and check out old looks from the 90s. It's a real inspiration and proof that the classic never goes out of style. I choose a beige trench coat or a leather one instead of pieces in bold colors. One of my favourite transitional pieces are light boots. They go perfectly with almost everything. And last but not least - silk dresses!

Klasyka przede wszystkim! Często oglądam się wstecz i podpatruję światowe wybiegi z lat 90. To prawdziwa kopalnia inspiracji i dowód, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Stawiam na beżowy trencz lub skórzany zamiast okryć wierzchnich w odważnych kolorach. Zamszowe kozaki w jasnym kolorze od początku wiosny do lata. Idealnie pasują do prawie wszystkiego. I na koniec - jedwabne sukienki! Są niezastąpione!

WEARING LEBRAND leather coat, CÉLINE baroque pearl earrings, GESTUZ boots

4 comments

 1. Super połączenie! Zgadzam się, że klasyka przetrwa na lata. Pozdrawiam

  ReplyDelete
 2. Przepięknie. Gratuluję :)

  ReplyDelete
 3. https://www.carlhansen.com/en/collection/chairs/ch24/wishbone-chair-beech-black-nature/variant/692https://www.carlhansen.com/en/collection/chairs/ch24/wishbone-chair-oak-oil-nature/variant/697https://hivemodern.com/pages/product7807/grand-prix-wood-legs-arne-jacobsen-fritz-hansen
  https://www.conranshop.co.uk/210-r-chair-w-arms-wicker.htmlhttp://en.shop.thonet.de/residential/range-214?orderId=&a=528
  https://www.vitra.com/en-pl/magazine/details/original-standardhttps://www.scandinavia-design.fr/gubi-beetle-chair_en.html

  Olivka czy okiem architekta mogłabyś napisać które z tych krzeseł Twoim zdaniem jest najładniejsze? :-)

  ReplyDelete
 4. Wszystkie krzesła to klasyki designu, wybór trudny :) Postawiłabym na te: https://www.carlhansen.com/en/collection/chairs/ch24/wishbone-chair-beech-black-nature/variant/692 lub https://www.carlhansen.com/en/collection/chairs/ch24/wishbone-chair-oak-oil-nature/variant/697 Oczywiście wszystko zależy od wnętrza.

  ReplyDelete