Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO My holiday wardrobe is no different to my every day one. Regardless of the weather, I always choose comfortable dresses, oversized jackets, bold jewellery and flat shoes. I always pre-plan my summer outfit ideas to be prepared for the best time of the year. I collect clothes and accessories in neutral tones, which I wear with pleasure every season. Who would have thought that bronze would be one of my favorite colours so far?

Moja wakacyjna garderoba praktycznie niczym nie rożni się od tej na co dzień. Bez względu na pogodę zawsze stawiam na wygodne sukienki, marynarki o kroju oversize i buty na płaskim obcasie. Zawsze staram się planować letnie pomysły na strój wcześniej, aby przygotować się na tę porę roku bez większych wydatków. Od długiego czasu kolekcjonuję ubrania w neutralnych tonacjach, które noszę z przyjemnością co sezon. Kto by pomyślał, że brąz będzie jednym z moich ulubionych kolorów?


WEARING Toteme dress (similar style here), COS jacket, CÉLINE earrings, CÉLINE net bag, CÉLINE sunglasses, CÉLINE ballerina shoes

6 comments

 1. Uwielbiam każdy element tej stylizacji. Dawno kupowałaś buty?

  ReplyDelete
  Replies
  1. W tamtym roku na wyprzedaży. Zupełnie o nich zapomniałam ;)

   Delete
 2. Neutralne odcienie bardzo mi się podobają, niestety mam wrażenie, że osobiście w nich ginę... Za to chętnie pooglądam takie kolory u innych. :)

  ReplyDelete
 3. Ależ luksusowo wyglądasz. Nieosiągalna perfekcja!

  ReplyDelete
 4. jaki masz rozmiar tej sukienki?
  czy któras wpadłaby ci w oko?
  https://toteme-studio.com/product/arezzo-dress-black/
  https://toteme-studio.com/product/bianco-dress-sand/ lub czarna
  https://toteme-studio.com/product/fanano-dress-black/ jest jeszcze beżowa:-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Wszystkie sukienki są świetne, każdą z chęcią znalazłabym w swojej szafie! :)

   Delete