Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO The warm weather surprised everybody this year, so I have a chance now to show you what I was wearing just a month ago. A silk blouse and a wool skirt is one of those timeless combinations that I could wear regardless of the occasion. I found amazing selection of woolen and silk clothes at COS store lately. Be sure to check out the latest collection of classic pieces now, that you can wear forever.

Ciepła aura zaskoczyła chyba wszystkich w tym roku, więc z tej okazji postanowiłam pokazać Wam to co miałam na sobie dokładnie miesiąc temu. Jedwabna bluzka i wełniana spódnica to jedno z tych ponadczasowych połączeń, które mogłabym nosić bez względu na okazję. Piękne jedwabne i wełniane ubrania z najnowszej kolekcji COS to świetne uzupełnienie garderoby, które będą cieszyć przez lata.

WEARING COS silk top, COS woolen skirt, The Row satin bag, Manolo Blahnik vintage satin mules

5 comments

 1. Uwielbiam stylizacje z udziałem tej torebki :)

  ReplyDelete
 2. W jakim rozmiarze masz bluzke i spodnice?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bluzka w rozmiarze 38 (lubię luźne koszule i jedwabne bluzki), a spódnica XS :)

   Delete
 3. Piękny strój, piękne zdjęcia! COS ma świetne ubrania

  ReplyDelete
 4. I just adore the skirt! It's stunning. I have to head into our Cos store again, I always walk out with something beautiful and timeless.
  xx Jenelle | www.inspiringwit.com

  ReplyDelete