Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO Time is running... Returning to work, especially after holidays, can be difficult. With the passage of time every moment is precious to me. So how do you achieve balance beetween obligations that are growing day by day and some time for yourself? How to plan your tasks not to lose a minute? Fortunately, I found such a solution - Fossil Q Venture smartwatch! It is like a good assistant who is watching over me so that I will not forget about anything. All you need is one look at the digital dial - you will never miss any notification. Thanks to the built-in microphone and Ok Google function, I can give voice commands wherever I am. Fossil Q Venture is a real timeless piece that has become a permanent part of the canon of new technologies.

Czas biegnie nieubłaganie... Powrót do pracy szczególnie po wakacjach bywa niełatwy. Kiedyś nie myślałam w ten sposób, ale z upływem lat każda chwila jest dla mnie cenna. Jak więc pogodzić natłok zobowiązań, które mnożą się z dnia na dzień, i jednocześnie znaleźć czas dla siebie? Jak zaplanować zadania, by nie stracić ani minuty? Na szczęście znalazłam takie rozwiązanie! Dla mnie jest to gadżet do zadań specjalnych, czyli niezawodny smartwatch Fossil Q Venture. Jest jak dobry asystent, który czuwa, bym o niczym nie zapomniała. Wystarczy jedno spojrzenie na cyfrową tarczę i już wiem, jakie otrzymałam powiadomienia. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i funkcji OK Google, mogę wydawać komendy głosowe, gdziekolwiek jestem. Pytania dotyczące pogody czy ruchu na ulicach już nigdy nie pozostaną bez odpowiedzi! Jedno jest pewne - Fossil Q Venture to  ponadczasowy dodatek, który na stałe wpisał się do kanonu nowych technologii.

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO

Fossil Q Venture jest nowoczesny, to oczywiste, ale każdego dnia potwierdzam też jego kreatywność. Do ulubionych przeze mnie funkcji, w jakie został wyposażony, należy możliwość spersonalizowania dotykowej tarczy zegarka. Kolorystyczne dopasowanie tarczy smartwatcha do moich ubrań nigdy nie było łatwiejsze! A zatem... w poniedziałek wybiorę kolor biały, w środę żółty, a czerwień rezerwuję na piątkowy wieczór.

Lubię sprawdzone rozwiązania, bo wiem, że zawsze mogę na nich polegać. To życiowa filozofia, która znajduje również odzwierciedlenie w moim stylu. Jak dotąd, Fossil Q Venture okazał się niezawodny!


Dla wszystkich czytelników mam specjalny upominek - kupon rabatowy w wysokości 50 zł na wszystkie zegarki Fossil do zrealizowania w sklepie Zegarek.net na hasło FOSSIL2018. Kod rabatowy obowiązuje do 31 grudnia 2018.

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO


WEARING Fossil Q Venture smartwatch, ZARA jacket, LOEWE jeans, ATP Atelier bag, Mango sandals


Post został przygotowany we współpracy z marką Fossil.

6 comments

 1. Gdzie teraz pracujesz?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kończę studia :) Oprócz bloga zarabiam również na stylizacjach i kreowaniu wizerunku marek.

   Delete
 2. Przepiękny jest ten zegarek. Jak długo trzyma bateria? To dla mnie kluczowa kwestia jeśli chodzi o zegarki typu smart.

  Pozdrawiam

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bateria jest bardzo wydajna, spokojnie wystarcza na cały dzień intensywnego korzystania, a ładuję się praktycznie w 100% do dwóch godzin.

   Delete
 3. Ten zegarek jest absolutnie obłędny! Czerwony kolor tarczy idealnie współgra z kolorem bransolety

  ReplyDelete