Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO This year's summer was marked by my favourite dresses. But the best is yet to come, the warm autumn welcomes experiments and unusual solutions. The combination of dresses and trousers is not foreign to me anymore. It's a great idea to change the character of your favorite clothes and wear them with a pleasure in different ways. I combine one of my favorite dresses of the last few weeks with trousers to add a more everyday vibe.

Tegoroczne lato upłynęło pod znakiem noszenia sukienek, a ciepła jesień skłania do eksperymentów i nietypowych rozwiązań. Połączenie sukienek i spodni nie jest mi obce. To świetny pomysł by odmienić charakter ulubionych ubrań i nosić je z przyjemnością na różne sposoby. Jeden z moich ulubionych zakupów ostatnich tygodni połączyłam z rozszerzanymi spodniami, które nadały bardziej codziennego charakteru.


WEARING Totême Sabadell dress, Hope trousers, CÉLINE sunglasses, ATP Atelier bag, CÉLINE buckle flat

6 comments

 1. Świetny zestaw! Spodnie przykuły moją uwagę, dawno kupowałaś?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję! Spodnie kupiłam już jakiś czas temu, w maju. Są z poprzedniej kolekcji i niestety nie znalazłam ich już na stronie.

   Delete
 2. Olivia, masz pomysł gdzie kupię klasyczną ramoneskę dobrej jakości?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zależy jaki budżet chcesz przeznaczyć na kurtkę. Z sieciówek polecam Mango. Natomiast, jeśli szukasz kurtki na lata z pięknej skóry polecam Ci LeBRAND :)

   Delete
 3. Chyba nikt tak jak ty nie potrafi zaskoczyć czytelników swoją stylizacją. Na plus oczywiście. Jesteś mega kreatywna :D To, co u innych wydawałoby się dziwne lub nie do przyjęcia, u ciebie jest tak naturalne i efektowne, idealne w punkt! Zaglądam do ciebie z wielką przyjemnością i za każdym razem zachwycam się twoim nietuzinkowym stylem i pomysłowością. W dodatku masz tak niebanalną urodę, że to dodatkowy atut twoich stylizacji. Pozdrawiam. El-la

  ReplyDelete