Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO What I love about designer clothes is multiple ways of wearing them with a pure pleasure. I can say it again and again, but I have plenty of ideas how to wear my favourites everyday. I always try to invest in classic or iconic pieces, that can last in my wardrobe regardless of seasonal themes. Phoebe Philo's work at Céline has redefined what women aspire to wear, with her minimalist aesthetic. I paired Céline simple trench in oversize style with printed high-neck top and leather trousers to get bold look as the spring comes to an end.

To, za co kocham ubrania od projektantów, to niezliczona ilość pomysłów na zestawienia, która krąży w mojej głowie. Mimo, że moja szafa składa się w dużej mierze z ubrań z sieciówek, to właśnie te z metką od projektanta noszę z największą przyjemnością. Mogę to powtarzać raz za razem, ale inwestycja w klasykę i jakość zawsze się opłaca. W jakie ubrania inwestować? Staram się wybierać rzeczy oryginalne, które mają szansę stać się kultowymi oraz te klasyczne, które bez względu na tendencje zawsze będą się świetnie nosić. Najlepszym przykładem są ubrania zaprojektowane przez Phoebe Philo, które nie raz pojawiały się na blogu. Jasny płaszcz w stylu oversize i cienki golf uszyty z nadrukowanej tkaniny to mój ulubiony duet, który będę nosić przez kolejne lata.


WEARING CÉLINE trench coat, CÉLINE high neck top via BrandResort, LeBRAND leather trousers, H&M Studio leather bag, CÉLINE sunglasses, CÉLINE shoes

6 comments

 1. Ta stylizacja jest fantastyczna! Nowoczesna, mocna, ale idealna na co dzień!
  P.S. Nadal czekam na więcej zestawień z ubraniami z sieciówek :)

  ReplyDelete
 2. Perfekcyjnie jak zawsze :)

  ReplyDelete
 3. Te zdjęcia to mistrzostwo, zdradzisz kto jest Twoim fotografem?
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję bardzo! Zdjęcia od lat robi mój narzeczony :))

   Delete
 4. Piękny wpis kochana

  ReplyDelete