Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO I honestly hate winter. I always look forward to warmer days with a little bit of sunshine. Unfortunately earlier spring hasn't announced itself yet, so I pull out ideas for winter combinations like silver bullets. A warm turtleneck sweater is my everyday way to fight the cold. But sometimes my daily uniform makes me bored. Fortunately, I have an alternative that will avoid everyday monotony. Turtleneck and shirt combination make an outfit! Try and thank me later!

Zima to naprawdę jedyna pora roku, której szczerze nie znoszę. Z utęsknieniem czekam na cieplejsze dni z odrobiną słońca. Póki co, na wcześniejszą wiosnę się nie zapowiada, więc wyciągam pomysły na zimowe kombinacje jak asy z rękawa. Ciepły sweter z golfem to mój codzienny sposób na walkę z chłodem. Na szczęście mam alternatywę, która pozwoli uniknąć codziennej monotonii. Golf i koszula to połączanie, które urozmaica moje zimowe stylizacje. Spróbujcie sami!


WEARING Mango faux fur coat, KappAhl turtleneck, Weekday jeans, vintage Dior bag, Le Specs sunglasses, Uterque boots

10 comments

 1. Wcale na tych zdjęciach nie wyglądasz jakbyś nie lubiła zimy ;)) super strój, połączenie golfu i koszuli mistrzowskie!

  ReplyDelete
 2. I love this combo!! I usually use it with sweatshirts too. Your coat is amazing, I love it!!
  Steal4Style.com

  ReplyDelete
 3. Świetny outfit. Proste połączenia są zawsze najlepsze

  ReplyDelete
 4. Olivia, wiem, że pytanie trochę "obok", ale mogę wiedzieć, jaki masz rozmiar granatowej marynarki z re.design?

  ReplyDelete
 5. To futro wygląda na bardzo ciepłe, więc pewnie zima Ci niestraszna. :)

  ReplyDelete
 6. Olivia, mam pytanie w związku z Philosykos: jak oceniłabyś trwałość? Bardzo mi się podoba ten zapach, ale póki co nie miałam okazji zdobyć próbki, został mi tylko bloter.

  ReplyDelete
 7. Golf i futro zimą to podstawa. Świetne połączenie jasnego golfa i koszuli i cudna torba <3 !

  ReplyDelete