Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO Trench coat is one of the most classic and timeless pieces. I pair it with my comfy sweatblouse, but the coat still looks so cool. It's a perfect every day coat, which fits every style - this is the whole secret. I choose my favourite accessories - the satin bag and blue sunglasses - to complete this simple yet edgy look. How often do you wear trench coats? And how many coats hang in your closet? Unfortunately, I'm still looking for the perfect one that will last for years.

Trencz to jeden z najbardziej klasycznych i ponadczasowych okryć wierzchnich. Jak to możliwe, że świetnie wygląda nawet ze sportową bluzą? To idealny płaszcz na co dzień, który pasuje do każdej stylizacji - to właśnie w tym tkwi jego sekret. Do codziennego zestawu złożonego z płaszcza, szarej bluzy i dżinsów dobrałam ulubione akcesoria. A czy w Waszych szafach wiszą trencze? Niestety, ja wciąż szukam tego idealnego, który posłuży mi przez długie lata.


WEARING ZARA trench coat, Weekday hoodie, Weekday jeans, CÉLINE sunglasses, The Row bag, CÉLINE shoes

7 comments

 1. Bardzo podoba mi się zestawienie tego płaszcza z bluzą <3

  ReplyDelete
 2. Na luzie, ale z pazurem! Uwielbiam!

  ReplyDelete
 3. czy to nowe buty Celine w Twojej kolekcji? Są genialne

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak, kupiłam jakiś czas temu na Pyskatym Zamszu :)

   Delete
 4. Oliwia, jaki rozmiar posiadasz z dżinsów? Polecasz ich zakup?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Wybrałam rozmiar 27 i w pasie leża dobrze, ale nogawka mogłaby być dłuższa (mam 26). Będę pewnie polować na długość 28.

   Delete
 5. Dla mnie ten płaszcz mógłby być ideałem! :)

  ReplyDelete