Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO Do you believe my blog is almost 10 years old? I decided to share my passion for fashion when I was in high school. It was a long time ago, but working on my blog is still a lot of fun. I am happy that my passion have turned into a full time job I love! Professional challenges are associated with frequent meetings, so the schedule each day is extremely tight. Fortunately, I have my new gadget on the wrist, which has freed me from the obligation to carry a notebook and a pen with me.

Czy uwierzycie, że bloga prowadzę już prawie 10 lat? Swoją pasją do mody i oryginalnych ubrań postanowiłam podzielić się, gdy byłam jeszcze uczennicą liceum. Minęło wiele lat, a prowadzenie bloga nadal sprawia mi ogromną frajdę. Jestem szczęśliwa, że wieloletnia wytrwałość i pasja przerodziły się w pracę na pełen etat, którą kocham! Wyzwania zawodowe wiążą się z częstymi spotkaniami, a harmonogram każdego dnia jest niezwykle napięty. Na szczęście towarzyszy mi nowoczesny gadżet, który na dobre uwolnił mnie od obowiązku noszenia przy sobie notesu i długopisu.


OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO

Michael Kors Access is another smartwatch in my collection. Synchronization with the phone is the first step to launch a small command center. No important message is missed thanks to notifications on the touch screen. Which function have you fallen in love with? The Michael Kors Access has also access to the calendar, so it reminds you every upcoming meeting. The look of the watch can be personalized. This is great news because you no longer have to choose between fashion and technology!

Smartwatch Michael Kors Access to kolejny inteligenty zegarek w mojej kolekcji, który ułatwia pracę. Synchronizacja z telefonem to pierwszy krok do uruchomienia małego centrum dowodzenia. Dzięki powiadomieniom na dotykowym wyświetlaczu żadna ważna wiadomość mnie nie omija. Funkcja, którą pokochasz? Smartwatch Michael Kors Access posiada również dostęp do kalendarza, więc przypomina o każdym zbliżającym się spotkaniu. Wygląd zegarka można spersonalizować samodzielnie i niezwykle łatwo zmieniając paski albo tarcze. To świetna wiadomość, bo już nie musisz wybierać pomiędzy modą a technologią!


WEARING Michael Kors Access, OUTFIT FORMAT turtleneck & wool skirt, H&M leather bag, CÉLINE sunglasses, Balenciaga satin mules

11 comments

 1. czy torba jest dostępna online? mogłabyś podać link do niej?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Niestety nie jest już dostępna :( Torba pochodzi z limitowanej kolekcji H&M Studio.

   Delete
 2. Cudownie wyglądasz! Mogłabyś doradzić, który zegarek będzie lepszym wyborem? Ten MK czy może Fossil Q? Z góry dzięki!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Myślę, że wybór zależy od projektu, który bardziej Ci się spodobał. Fossil i MK działają na tym samym systemie (Android Wear), więc oprogramowanie nie różni się znacząco :)

   Delete
 3. Replies
  1. Zdaję sobie sprawę, że buty są bardzo kontrowersyjne i wielu osobom nie przypadną do gustu. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale ja je uwielbiam :)

   Delete
 4. To już tyle lat minęło?! Obserwuję Cię prawie od początku! Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów!

  ReplyDelete
 5. Kto by kiedyś pomyślał, że blogowanie może okazać się zajęciem na tyle lat. :)

  ReplyDelete
 6. Olivia, jesteś (modową) miłością mojego życia!

  ReplyDelete
 7. Love that bag!

  www.upyourvlog.com

  ReplyDelete