Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO Wearing the same uniform almost everyday might be a little bit boring. How to change a daily outfit with only one piece? Creativity always counts! I wear a white shirt and trousers practically every day. If I added scarf or other accessories, would they make my uniform look different? Changing accessories is always a good idea, but this time I decided to go one step further! The piece that changed my outfit is the dress I got at TK Maxx! Experimenting is my specialty. A dress is a great recipe for refreshing any outfit, because you can wear it in different ways. I have a simple trick for you! You can easily turn the everyday outfit with a dress worn as a top into a perfect night out look! If you also prefer universal solutions I invite you to shop at TK Maxx. This is a place where world brands can be found up to 60% cheaper than regular prices.


Każdy z nas ma swoje ulubione ubrania, które nosi na co dzień. Jak odmienić charakter stroju za pomocą jednego elementu garderoby przeznaczając na niego 100 zł? Liczy się kreatywność! Białą koszulę i spodnie noszę praktycznie każdego dnia. Czy apaszka lub inne dodatki sprawią, że będę wyglądać inaczej? Zmiana akcesoriów to zawsze dobry pomysł, ale tym razem postanowiłam pójść o krok dalej! Część garderoby, która odmieniła mój strój to sukienka, którą upolowałam w TK Maxx! Eksperymentowanie to moja specjalność. Sukienka to sprawdzony przepis na odświeżenie każdej stylizacji, ponieważ można nosić ją na różne sposoby. Za pomocą tej prostej sztuczki, codzienna stylizacja uzupełniona o sukienkę noszoną jako bluzkę, zmieniła się w idealny strój na wieczór! Jeśli preferujecie również uniwersalne rozwiązania zapraszam Was na zakupy do TK Maxx. Pośród 6 działów znajdziecie perełki w cenach o 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Zapraszam Was do podjęcia wyzwania i sprawdzenia na własnej skórze czy taki budżet odmieni codzienny strój. To właśnie podczas Manufaktura Fashion Week, który odbędzie się 6-8 października możecie wygrać karty upominkowe o wartości 100 zł do wykorzystania w TK Maxx i sprawdzić poziom swojej kreatywności. Karty upominkowe są bezterminowe i możecie skorzystać z nich w dowolnym momencie w każdym z 38 sklepów TK Maxx na terenie Polski (najbliższy TK Maxx znajdziecie tutaj). Nie przegapcie pokazu TK Maxx, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszam Was w nadchodzący weekend do Łodzi!

11 comments

 1. Ślicznie wyglądasz jak się uśmiechasz! Rób to częściej!

  P.S. Świetny strój, sukienka podkręciła całość!

  ReplyDelete
 2. Kiedy pojawi się wpis z białą koszulą h&m?

  ReplyDelete
 3. Na pewno jest to kreatywne rozwiązanie odmieniające całość.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Okazuje się, że istnieje wiele możliwości by nosić ulubione ubrania na nowo.

   Delete
 4. http://m2.hm.com/pl_pl/productpage.0547218001.html fajny ten płaszcz Twoim zdaniem?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Świetnie się prezentuje na zdjęciu na stronie, ale na żywo wypada gorzej moim zdaniem. Kolor i forma na plus.

   Delete
 5. So cool! Thanks for this outfit.

  ReplyDelete
 6. Gorgeous! Such a simple piece and it changes the outfit :)

  www.upyourvlog.com

  ReplyDelete