Social icons

OLIVIA KIJO Black is always the best idea when I have nothing to wear. This is also my favourite color during the summer, but when it comes to the fall weather, I have a few simple rules. I choose some asymetric and textural pieces to highlight the power of the color. How to wear a black total look? I would love to add some velvet accessories and statement jewellery. This is not a seasonal idea - you can wear this combination all year around and always look chic.

Czerń jest zawsze najlepszym pomysłem, gdy wydaje mi się, że nie mam co na siebie włożyć. To kolor, który najchętniej noszę latem. Jeśli chodzi o jesienną aurę, mam kilka prostych zasad. Wybieram asymetryczne kroje i różnorodne tekstury, aby podkreślić siłę koloru. Jak nosić czarny "od stóp do głów"? Do klasycznych ubrań dobieram oryginalne, aksamitne dodatki i złotą biżuterię. To nie jest pomysł na sezon - to połączenie możecie nosić przez cały rok i zawsze wyglądać szykownie.


ON MY MIND KHAITE ribbed-knit bodysuit, &Other Stories cardigan, H&M shirt, &Other Stories gold hoops, H&M leather skirt, Mango velvet bag, Totême pants, Prada velvet mules10 comments

 1. Piękna selekcja - chcę wszystko! Czy jest szansa, że zaprezentujesz się na blogu w podobnym zestawieniu?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Postaram się stworzyć coś podobnego w najbliższym czasie :)

   Delete
 2. Czy kupiłaś może koszulę z poduszkami ramionach z h&m? Bardzo mnie ciekawi, a nie chcę mieć w szafie kolejnego nieudanego zakupu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak, koszula już wisi w mojej szafie. Jakość jest bardzo dobra, a forma ciekawa. Polecam!

   Delete
  2. Jak wypada rozmiarówka? Czy jest bardzo krótka?

   Delete
  3. Jest krótka, ale zakrywa pępek. Mimo to, koszula do noszenia ze spodniami/spódnicami z wyższym stanem.

   Delete
  4. Jaki masz rozmiar?

   Delete
 3. To jedno z zestawień szczególnie trafiających w mój gust! :)

  ReplyDelete