Social icons

OLIVIA KIJOI have met Aēsop for the first time when I had struggles with a dry skin problem a few years ago. My sister came to the rescue, she showed me a unique serum that soothed my skin after the first use. Aēsop, which means “storyteller ” in Greek, is a fitting name for this unique skincare brand that started in Australia in 1987. The Aēsop philosophy is to marry botanical ingredients with advanced technology, and produce precise and efficient products for the skin and hair. I became addicted to Aēsop products amazingly fast. I especially love citrus body balm and hand cream. Do you know Aēsop already? What are your favourite products?

Markę Aēsop poznałam kilka lat temu, gdy borykałam się z problemem przesuszonych partii skóry twarzy. Na ratunek przyszła moja siostra, która sprezentowała mi wyjątkowe roślinne serum lecznicze, które ukoiło moją skórę już po pierwszym użyciu. Aēsop to australijska marka kosmetyczna, która powstała w 1987 roku. Aēsop zaczerpnął swoją nazwę od Ezopa, czyli greckiego bajkopisarza. Jaka jest filozofia marki? To połączenie naturalnych składników i zaawansowanej technologii w pięknych, minimalistycznych opakowaniach. Kosmetyki Aēsop sprawiają, że szybko można się od nich uzależnić. Moi ulubieńcy to cytrusowy balsam do ciała i nawilżający krem do rąk. A Wy znacie markę Aēsop?

Kosmetyki Aēsop w Polsce są dostępne wyłącznie w neoperfumerii GaliLu. Jeśli będziecie w Warszawie lub w Gdańsku koniecznie zajrzyjcie do perfumerii, by na własnej skórze przekonać się w czym tkwi magia kosmetyków Aēsop.
5 comments

 1. Uwielbiam Aesop! Polecam Ci serdecznie krem nawilżający Parsley Seed, działa cuda.

  ReplyDelete
 2. Kosmetyki nie należą do najtańszych... co polecasz na pierwszy zakup?

  ReplyDelete
  Replies
  1. To prawda, ale jakości kosmetyków nie można porównać do tych dostępnych w drogerii. Moim pierwszym zakupem był właśnie balsam do ciała. Warto sprawdzać oferty w GaliLu, na święta mają piękne zestawy w atrakcyjnych cenach.

   Delete
 3. Never used this brand before!

  www.upyourvlog.com

  ReplyDelete