Social icons

RODIN RODIN When summer ends I always feel my skin is a little bit dull & tired. Today I show you my secret oily weapon against dry skin. Long time ago I discoverd Linda Rodin face & body oils, rich in natural ingredients with a blend of 11 essential oils rich in Vitamins A, B1, B2, B6, C and E. The story behind the products inspire me, so when I was in New York I had to check out Linda's products. Obviously I fell in love with them immediately. Thanks to Rodin Olio Lusso my cravings for oily products grow insane. The body oil smells divine and leaves my skin smooth & glowing.

The ultimate beauty product if you ask me!


Pod koniec lata moja skóra zawsze wygląda na matową i wysuszoną. Na szczęście odkryłam doskonałą broń, która pomaga mi w walce z suchą skórą na ciele. O produktach Lindy Rodin słyszałam już kilka lat temu, ale dopiero podczas wizyty w Nowym Jorku mogłam na własnej skórze przekonać się o ich zbawiennych właściwościach. Olejki RODIN są wyjątkowe, to jedyne produkty dostępne na rynku o tak bogatym, odżywczym składzie. Zawierają dokładnie 11 olejków, w tym jaśminowy i migdałowy, które zmieszane w wyważonych proporcjach, tworzą niezwykłą miksturę. Oczywiście zakochałam się w nich natychmiast! Dzięki olejkowi do ciała RODIN, moja skóra jest gładka i nawilżona, a nieziemski zapach przyprawia o zawrót głowy!

To mój niezbędny produkt pielęgnacyjny tej jesieni!


5 comments

 1. Ten olejek to marzenie...

  ReplyDelete
 2. Zachęca już samo opakowanie :)

  ReplyDelete
 3. Uwielbiam jakościowe produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Z Twojego polecenia kupiłam serum Estee Lauder i jestem zachwycona!

  ReplyDelete
 4. Przepiękne zdjęcia!

  ReplyDelete
 5. Sounds so good!

  www.upyourvlog.com

  ReplyDelete