Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO My recipe for a casual outfit is mixing my favourite jacket, jeans and silk camisole in one look. I always try to invest in quality clothes and accessories that last more than one season. My new bag is the best purchase so far! It makes every look more unique and feminine because of the organique form. I'm sure that handbag will be a frequent guest on the blog, because I wear it...almost everyday!

Marynarka, dżinsy i top na ramiączkach to mój przepis na strój na co dzień. Staram się inwestować w jakościowe ubrania i dodatki, które przetrwają dłużej niż jeden sezon. Jeśli chodzi o dodatki, nie rozstaję się z moja nową torebką. To jeden z najlepszych zakupów w moim życiu, idealnie komponuje się z każdym strojem. Jestem pewna, że torebka będzie na blogu częstym gościem, ponieważ noszę ją praktycznie codzienne!


Wearing: Acne Studios jacket, Illesta silk camisole, Levi's 501 jeans, The Row bag, Uterque boots

7 comments

 1. Przepiękne zdjęcia, a Ty wyglądasz zjawiskowo! Niby prostu strój a tyle elementów zaskoczenia. Zapisuję do ulubionych!

  ReplyDelete
 2. Świetna jest ta torebka! :)

  ReplyDelete
 3. Pięknie wyglądasz, promieniejesz!

  ReplyDelete
 4. Czuje nieodparta chec zakupienia tej torebki! :)

  www.gloryofthesnow.com

  ReplyDelete
 5. Torebka jest obłędna, a Ty wyglądasz genialnie jak zawsze

  ReplyDelete
 6. Świetny zestaw, marynarka jest mega:)
  http://www.ladymademoiselle.pl

  ReplyDelete