Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO Do all dreams come true? ACADEMY OF THE FUTURE and TK Maxx prove that everything is possible. Sometimes we just need a little help to achive happiness. The Academy program helps children in difficult situations, who have lost faith in themselves in the face of everyday struggles or school failures. TK Maxx collaborates with Michal Szulc to create a collection of charity accessories. Pins and pendants are sold not only to help children achieve a better future. These accessories complete every outfit.

I am very pleased that together with Gosia Boy we can support the noble action ACADEMY OF THE FUTURE and TK Maxx. We sincerely encourage you to buy charity gadgets that will help you open more doors to the world of dreams!


Czy wszystkie marzenia się spełniają? AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i TK Maxx udowadniają, że wszystko jest możliwe. Czasami wystarczy tylko trochę pomóc szczęściu. Akademia to siostrzany program SZLACHETNEJ PACZKI, który już od 14 lat pomaga dzieciom w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej, które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie.

Dzień Dziecka to moment, w którym każdy młody człowiek powinien czuć się wyjątkowo. Właśnie dlatego TK Maxx, wraz z projektantem Michałem Szulcem, stworzyli kolekcję charytatywnych dodatków, których projekty odwołują się do bohaterstwa – zarówno dzieci, które wspólnie z Akademią przezwyciężają przeciwności losu, jak i tych, którzy niosą im pomoc. Jak powiedział projektant Michał Szulc: Cudownie jest być częścią projektu, który pomaga najmłodszym w zdobywaniu pewności siebie i spełnianiu marzeń. Podczas projektowania, zastanawiałem się nad dziecięcymi marzeniami. Każdy z nas mówił „Jak dorosnę, zostanę… strażakiem, aktorem, projektantem…”. Postanowiłem zamieścić to hasło na skórzanych brelokach. Zerkając na nie przy pęku kluczy lub torbie, przypomnimy sobie te dziecięce, pełne kreatywności plany. Dodatkowo, chciałem nawiązać do bohaterskości, zarówno dzieci AKADEMII, które wraz z tutorami przezwyciężają problemy, jak i tych, którzy umożliwiają im ten rozwój. Tak powstało 5 medali, którymi w formie przypinek może odznaczać się każdy bohater.


OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO#JakDorosnęZostanę 


Sprzedawane we wszystkich sklepach TK Maxx charytatywne przypinki i breloki nie tylko pomagają dzieciom w osiągnięciu lepszej przyszłości, ale są także idealnym dodatkiem, który uzupełni wiosenne stylizacje. Przypinki w kształcie kolorowych medali doskonale wyglądają zarówno na dżinsowych kurtkach, bluzkach czy jako spinki do koszul. Skórzane breloki w kolorach TK Maxx i Akademii – białym, czerwonym i niebieskim – to idealny dodatek do torebki, portfela czy bomberki. Komplet przypinek (5 sztuk) to kwota 25 zł, natomiast za 3 breloki zapłacicie 30 zł. Dochód z ich sprzedaży zasili program AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i pomoże w finansowaniu indywidualnych programów edukacyjnych dla dzieci.

Jest mi niezwykle miło, że razem z Gosią Boy możemy wesprzeć szczytną akcję AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i TK Maxx. Serdecznie zachęcamy Was do zakupu charytatywnych gadżetów, które pomogą otworzyć niejedne drzwi do świata spełnionych marzeń!

4 comments

 1. Świetnie, że razem z Gosią bierzecie udział w takich akcjach! Brawo!
  P.S. Przypinki są genialne, na pewno zaopatrzę się w zestaw dla siebie :)

  ReplyDelete
 2. Wyglądacie fantastycznie! :)

  ReplyDelete
 3. Dziewczyny, klasa!

  ReplyDelete
 4. WoW! Fantastycznie wyglądacie! Jeansowa kurtka to moja miłość od zawsze, na zawsze. Jedwabną piżamową sukienkę, jak ta Gosi, ostatnio pierwszy raz przetestowałam na sobie na ulicy :D http://www.martaguzowska.pl/bielizniana-sukienka-rzym-wlochy I nie mogę się już od niej oderwać. Ty, Olivio, jesteś moją osobistą mistrzynią noszenia tych sukienek! <3 Dzięki za wszystkie inspiracje!

  ReplyDelete