Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO I have a lot of clothes in my closet that fit like a second skin. The gray jacket with wide shoulders is one of my best purchases ever. It gives the rock&roll vibes in the 80s style to every look (did I say it is my favorite decade in fashion?). Silk top and suede slippers with kitten heels are real classics. I've gone mad about my vinyl pants recently. When I don't know what to wear, the shiny pants and a white tshirt save my day! Always!

Mam w swojej szafie ubrania, w których czuję się jak w drugiej skórze. Szara marynarka z szerokimi ramionami to jeden z najlepszych zakupów ostatnich miesięcy. Sprawia, że każda stylizacja zyskuje rockowy charakter w stylu lat 80 (czy mówiłam już, że to moja ulubiona dekada w modzie?). Jedwabny top i zamszowe klapki na niskim obcasie to prawdziwe klasyki. Na punkcie vinylowych spodni oszalałam całkiem niedawno. Kiedy nie wiem w co się ubrać błyszczące spodnie i biały tshirt ratują sytuację! Zawsze!


Wearing: ZARA jacket, MOYE top, H&M vinyl pants, Uterque mules

7 comments

 1. Olivia, masz piękne mieszkanie. Czy jest szansa, żebyś zrobiła post wnętrzarski i pokazała jak mieszkasz? Chętnie poznałabym Twoją perspektywę na dizajn i wnętrza, zwłaszcza że jesteś architektem. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Myślę, że pojawią się posty wnętrzarskie w najbliższym czasie :) Jeśli chodzi o mieszkanie, to nie pokazuję go na zdjęciach. To, które masz na myśli zostało wynajęte do zdjęć. Niestety.

   Delete
 2. A jak się noszą te mule? Wygodne są? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie zaliczam tych butów do wygodnych, ale da się w nich chodzić :) Jestem maniaczką muli na płaskiej podeszwie, więc jakoś się nauczyłam.

   Delete
 3. Z pozoru proste elementy stworzyły coś charakternego - takie rezultaty sobie cenię. ;)

  ReplyDelete
 4. Pięknie wyglądasz!

  ReplyDelete