Social icons

OLIVIA KIJO Hydration is the key. You can't deny it. Investing in moisturizing creams is an important step in the fight for a beautiful and healthy look. Without a doubt daily skin care is not everything. During my last meeting with a dietician I learned that my body's hydration decreased significantly. Low water level strongly affects physical condition, but also causes skin problems. I’ve really realized that drinking more water makes a dramatic change for my skin. I know, it’s a well known trick but it’s so easy to forget when you have a stressful schedule.

Nawilżanie to podstawa, nie możecie zaprzeczyć. Inwestycja w kremy nawilżające to ważny krok w walce o piękny i zdrowy wygląd. Codzienna pielęgnacja skóry twarzy to jednak nie wszystko. Podczas ostatniej wizyty u dietetyka dowiedziałam się, że nawodnienie mojego organizmu znacznie się obniżyło. Niedostateczne spożycie wody negatywnie wpływa nie tylko na samopoczucie czy kondycję organizmu, ale również problemy skórne. Od jakiegoś czasu przykładam większą wagę do regularnego picia wody i zauważyłam ogromna zmianę, moja skóra wygląda lepiej. Wiem, że to żadne odkrycie, ale łatwo zapomnieć o tym ważnym nawyku w ciągu dnia.

3 comments

 1. Dla mnie to bardzo trudny nawyk do wyrobienia, po prostu nie lubię smaku wody mineralnej. Masz jakiś pomysł jak to zmienić?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Myślę, że dobrym sposobem żeby polubić ten nawyk to dodanie soku z wyciśniętej pomarańczy lub cytryny. Ja często dodaję kawałki imbiru lub świeże owoce w plastrach :)

   Delete
 2. Pijmy wodę, to jest mega ważne dla całego organizmu! :)

  ReplyDelete