Social icons

ELLERY ELLERY2 ELLERY3
If you ask me what a cool girl looks like, I will show you the row of amazing pieces designed by Kym Ellery. Australia-based Ellery moved to Paris last year and launched a trurly amazing collection again. The latest fashion show is all about woman power and hippie spirit of the Australian city. There were a lot of significant Ellery pieces like her trademark extreme flares and bell-sleeved blouses. New ideas blew me away. I can't imagine my next season wardrobe without statement sleeves with fringing and tie-dye-style prints that were created by Ellery’s mother, a textile designer.

Jeśli zapytacie mnie jak wygląda najfajniejsza dziewczyna w mieście, pokażę Wam rząd niesamowitych sylwetek zaprojektowanych przez Kym Ellery. Australijska marka przeniosła się do Paryża w ubiegłym roku i ponownie wypuściła niesamowitą kolekcję, która zapada w pamięci na długo. Najnowsze projekty inspirowane są kobiecą siłą i duchem australijskiego miasta. Znów pojawiły się ekstremalnie szerokie dzwony i bluzki z rozszerzanymi rękawami, które stały się znakami rozpoznawczymi marki, ale to nowe pomysły rzuciły mnie na kolana. Nie mogę sobie wyobrazić mojej szafy w przyszłym sezonie bez bluzek z oryginalnymi rękawami i ubrań z nadarukiem tie-dye. Autorką oryginalnych nadruków, które świetnie dopełniają kolekcję, jest matka Ellery.


Images via The Impression

9 comments

 1. Och! Podzielam Twój zachwyt! <3

  ReplyDelete
 2. Uwielbiam motywy kwiatowe, jestem na tak!

  ReplyDelete
 3. ELLERY to moje odkrycie z '15. Sylwetki na zdjęciu numer 2 - coś niesamowitego!

  ReplyDelete
 4. Oliwia, widziałaś te botki w rzeczywistości? Co o nich myślisz? http://oi65.tinypic.com/ndkf0k.jpg http://oi68.tinypic.com/30xefmd.jpg http://www.jemerced.com/wp-content/uploads/2017/03/L1060425-copy20170315_195839.jpg https://www.instagram.com/p/BRq7HSdBVPv/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Niestety nie widziałam. Na tym pierwszym zdjęciu wyglądają na słabe jakościowo. Drugie zdjęcie nie wyświetla mi się.

   Delete
  2. https://www.zara.com/pl/pl/kobieta/buty/sk%C3%B3rzane-botki-na-obcasie-z-t%C5%82oczeniem-c358009p4065664.html

   Delete
  3. Jestem ciekawa jak wyglądają na żywo. Skóra naturalna w takiej cenie! Myślę, że warte zakupu ;)

   Delete
  4. Dostępne są w Galerii Łódzkiej i w Manufakturze.

   Delete