Social icons

OLIVIA KIJO

I make the most of my time thanks to the new Fossil Q smartwatch. I don't forget any meeting anymore. The watch is not only an indispensable gadget, but a blig bling jewelry too. The new Fossil Q Gazer hybrid model is a combination of analog design and intelligent technology. In the classic envelope you can find modern mechanisms that after being connected to your phone turn into a small command center.

Czas w ciągu dnia wykorzystuję do maksimum, a dzięki nowemu smartwatchowi Fossil Q nie zapominam o żadnym spotkaniu. Zegarek to nie tylko niezbędny gadżet, ale i biżuteria. Nowy, hybrydowy model Fossil Q Gazer to połączenie analogowego designu i inteligentnej technologii. Najnowszy model Fossila sygnalizuje przychodzące połączenia, SMS-y oraz wiadomości mailowe poprzez wibracje oraz ruch wskazówek na chronometrze. W klasycznej kopercie zostały zamknięte nowoczesne mechanizmy, które połączone z telefonem, zamienią się w małe centrum dowodzenia.
  OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO

Menswear–inspired watches are the best accessories so far. I choose a hoodie, an oversize jacket, jeans and bling bling watch and earrings to complete my easy look. I love to feel ladylike with a little bit of edge.

Zegarek na męskiej bransolecie jest idealnym dopełnieniem miejskiej stylizacji. Połączenie sportowej bluzy, eleganckiej marynarki i biżuterii z błyszczącymi kamieniami to jedna z najmodniejszych tendencji w nadchodzącym sezonie.


Wearing: ZARA wool jacket, Weekday hoodie, ZARA jeans, Fossil Q Gazer watch Gucci bag, Massimo Dutti boots


  OLIVIA KIJO

I want to look elegant and professional during my meetings and fashion presentations. My choice is usually classic clothes and precious accessories. Sober combination of cashmere knit, men's jacket and high-waisted jeans is a great background for the original accessories. I follow the French girls rules, so I always feel so feminine in man-inspired clothes. If your closet is missing a felt hat or a watch on a massive bracelet - necessarily catch up!

Spotkania i prezentacje najnowszych kolekcji to czas, kiedy chcę wyglądać elegancko i profesjonalnie. Mój wybór najczęściej pada na klasyczne ubrania i szlachetne akcesoria. Stonowane połączenie kaszmirowego swetra, męskiego płaszcza i dżinsów z wysokim stanem to świetne tło dla oryginalnych dodatków. Biorę przykład z francuskich dziewczyn i najbardziej kobieco czuję się w rzeczach inspirowanych męską garderobą. Jeśli w Waszej szafie brakuje kapelusza z szerokim rondem lub zegarka na masywnej bransolecie koniecznie nadróbcie zaległości!
  OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO
OLIVIA KIJO


Wearing: H&M man wool coat, H&M cashmere knit, ZARA jeans, ZARA hat, Fossil Q Gazer,  Massimo Dutti boots


OLIVIA KIJO

Fashion show is a great excuse to wear something special. I chose the original of the shoulder jacket, a white oversize shirt and black pants. I emphasized my outfit with Fossil Q, which I was wearing during the whole day.

Pokaz mody w zabytkowym pałacu jest świetnym pretekstem żeby założyć coś wyjątkowego. Na wieczór wybrałam oryginalną marynarkę, białą koszulę w stylu oversize i czarne cygaretki. Stylizację podkreśliłam zegarkiem Fossil Q Gazer, który towarzyszył mi przez cały dzień.

W ciągu tak aktywnego dnia mój zegarek nie rozładował się, pomimo otrzymania mnóstwa maili i powiadomień. Bateria starcza na około 6 miesięcy, więc nie ma potrzeby codziennego ładowania. Czym jeszcze mnie zaskoczył? Dodatkowo na koniec dnia smartwatch zliczył moje kroki - intensywny dzień w Warszawie z powodzeniem może zastąpić dzień na siłowni!


Wearing: MICHAL SZULC jacket, ZARA shirt, Hexeline pants, Gucci bag, Fossil Q Gazer, Massimo Dutti boots12 comments

 1. Oliwia,ile cm maja te buty assomo Duti?

  ReplyDelete
 2. Trzecia stylizacja najlepsza! Uwielbiam ❤️

  ReplyDelete
 3. W kapeluszu wyglądasz genialnie, ale stylizacja pierwsza jest moją ulubioną. Też zauważyłam trend na cyrkonie w biżuterii, zegarek wpisuje się w to idealnie.

  ReplyDelete
 4. I love the first one with the hoodie!
  xoxo
  www.donkeycool.es

  ReplyDelete
 5. Love the first outfit! Totally my style!

  Love, Turn it inside out

  ReplyDelete
 6. Super post, zegarek pasuje do każdej stylizacji

  ReplyDelete
 7. So polished and chic!

  Liv

  livforstyle.net

  ReplyDelete
 8. Uwielbiam Twoje stylizacje. Każda ma w sobie coś wyjątkowego. Takie męskie duże zegarki podobają mi się już od dawna, dodają całemu lookowi to "coś".

  ReplyDelete
 9. Pierwsza stylizacja mnie zachwyciła <3

  ReplyDelete
 10. Zegarek świetny, cyrkonie faktycznie wracają do łask

  ReplyDelete