Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO

How to define your style with only one word? For me it's impossible. My style depends on many factors, so it may change depending on the time of day or the actual weather. The answer to the question of style requires a longer conversation. A coffee meeting with amazing girls who love fashion, is my recipe for a perfect morning thanks to Fashion Post. Together we chose the hottest trends of the upcoming season, as well as the most desirable accessories. Check out the interview, which I gave together with Gosia Boy and Kinga Litwińczuk especially for Fashion Post.

Jak jednym słowem określić swój styl? Według mnie to niemożliwe. O moim wyglądzie decyduje wiele czynników, więc może się on zmieniać ze względu na porę dnia, okazję czy pogodę za oknem. Poszukiwanie odpowiedzi na pytanie o styl wymaga dłuższej rozmowy, więc z wielką chęcią odpowiedziałam na zaproszenie Fashion Post. Spotkanie przy kawie z czterema dziewczynami, które kochają modę, okazało się idealnym przepisem na ciekawe i miłe przedpołudnie. Wspólnie wytypowałyśmy najgorętsze tendencje nadchodzącego sezonu, a także to co zawsze warto mieć w swojej szafie i jakie są najbardziej pożądane dodatki. Serdecznie zapraszam Was do przeczytania wywiadu, jakiego udzieliłam razem z Gosią Boy i Kingą Litwińczuk specjalnie dla Fashion Post.
  OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO

Co jeszcze nas łączy oprócz miłości do mody? Każda z nas miała na ręku smartwatcha Fossil, który - w podsumowaniu dla Fashion Post - zgodnie okrzyknęłyśmy gadżetem roku 2016. Wszystko wskazuje na to, że również ten rok będzie należeć do niego. Zegarek jest nie tylko nowoczesny, ale również klasyczny i ponadczasowy. Zawsze staram się inwestować w dodatki, które będą wyglądać świetnie zarówno w codziennych, jak i wieczorowych stylizacjach. W przypadku hybrydowego Fossila jest to proste, bo jego charakter można zmieniać wybierając między charakterystycznymi bransoletami w męskim stylu a delikatnymi, skórzanymi paskami. Co jeszcze go wyróżnia? Funkcjonalność! Dzięki łączności z telefonem za pomocą aplikacji, czujnikom fitness czy monitoringowi snu, Fossil pomaga mi zorganizować dzień. Która funkcja najbardziej przypadła mi do gustu? O tym dowiecie się już niebawem.

OLIVIA KIJO Wearing: H&M coat, ZARA jacket, OUTFIT FORMAT shirt, ZARA jeans, H&M boots, Fossil Q Gazer watch

4 comments

  1. Bardzo ciekawy wywiad i świetnie wyglądałaś! Przejżałam Twoje stare posty i faktycznie Twój styl nie zmienił się znacząco. Inspirujesz!

    ReplyDelete
  2. Jesteście super dziewczyny! Tak trzymać!

    ReplyDelete
  3. Wygladasz doskonale, nie przestajesz inspirować. Ale jest coś jeszcze: zawsze idziesz własną drogą, świadoma trendów, ale też niezależna. Czekam na każdego posta. Pozdrowienia z Krakowa!

    ReplyDelete