Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO
Do you remember that I predicted the great return of corsets a few months ago? I didn't make a mistake, you can already see the first proposals on the shop shelves. Laced tops and belts make every simple outfit more unique. How to wear a corset post starts a new chapter on the blog - highstreet favourite. You often ask me to review my favorite highstreet picks, so I decided to make posts with clothes and accessories that you should have in your wardrobe. If you liked the corset trend, you need to check out how to create it yourself.

Pamiętacie jak kilka miesięcy temu przewidywałam wielki powrót gorsetów? Nie pomyliłam się, na sklepowych półkach możecie zobaczyć już pierwsze propozycje. Wiązane topy i paski sprawią, że każdy najprostszy strój będzie niepowtarzalny. Wpisem jak nosić gorset, rozpoczynam nowy cykl na blogu - wybór z sieciówki. Często prosicie mnie o przegląd ulubionych pozycji, dlatego postanowiłam, że cyklicznie będą pojawiać się posty z ubraniami i akcesoriami, które warto mieć w swojej szafie. Jeśli spodobał Wam się trend na noszenie gorsetu, odsyłam Was do wpisu jak stworzyć go samemu.


Wearing: Le Brand jacket, ZARA tshirt, ZARA corset belt, ZARA jeans, RayBan sunglasses, DR MARTENS boots

8 comments

 1. Świetny strój! Prosty i na luzie z elementem zaskoczenia! Właśnie tak ubraną często widuję Cię w Łodzi. Połączenie martensów i krótkich dżinsów mistrzowskie. Pozdrawiam

  ReplyDelete
  Replies
  1. Martensy to zdecydowanie buty tej zimy. Pozdrawiam!

   Delete
 2. Zaskoczyłaś mnie tymi martensami!

  ReplyDelete
 3. Jestem na tak, gorset robi dobrą robotę

  ReplyDelete
 4. Co to za model okularów?

  ReplyDelete
 5. Superacki look. Dotarłam tu przez blogvin: https://blog.bloglovin.com/blog/31-outfits-to-copy-in-march

  No i mają rację - look warty skopiowania ;)

  ReplyDelete