Social icons

OLIVIA KIJO
My morning facial rituals haven't changed for a long time. After waking up I wash my face with miclear water and a cleaner. Toner is my next step to get perfect skin. At the end I use the face moisturizer. Finding the perfect product is a real miracle. Trust me, because I tested a number of products over the last year. My real discovery was Kiehl's moisturizing Ultra Facial Cream. This was the first product that did not blocked my pores.

Moja poranna pielęgnacja skóry twarzy nie zmienia się od dłuższego czasu. Po przebudzeniu przemywam twarz płynem miclearnym, następnie myję mydłem i tonizuję. Na koniec nakładam na twarz krem nawilżający. Znalezienie idealnego produktu graniczy z cudem. Wiem coś o tym, bo przez ostatni rok przetestowałam wiele produktów marek popularnych i luksusowych. Nadal uważam, że dopasowanie odpowiedniego kosmetyku do potrzeb skóry jest trudne, ale na szczęście możliwe. Moim prawdziwym odkryciem wszech czasów był nawilżający krem marki Kiehl's. To pierwszy krem, który nie zapycha porów na mojej skórze. Co najważniejsze świetnie nawilża, delikatnie rozświetla i nie waży się pod makijażem.


OLIVIA KIJO

Thanks to Kiehl's I took part in a cosmetic consultation a week ago. During the visit a cosmetologist chose suitable care products for my skin. Today I present you my three favorite creams for daily use. Moisturizing Ultra Facial Cream formula contains Antarcticine - glycoprotein synthesized by microorganisms derived from glaciers. Already after the first use, the skin becomes infinitely smoother. Yes, it's addictive. Eye cream with avocado and Precision Lifting & Pore-Tightening emulsion have been on my shelf for a week. First results are totally promising. Pores are my nightmare, so I am able to see every minimal change. What are your favorite skin care products?

Tydzień temu w salonie Kiehl's brałam udział w konsultacji kosmetycznej, podczas której kosmetolog dobrała produkty pielęgnacyjne odpowiednie dla mojej skóry. W dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam moje trzy ulubione kremy do codziennego stosowania. Krem nawilżający Ultra Facial Cream z formułą zawierającą Antarcticine – glikoproteinę syntetyzowaną przez mikroorganizmy pozyskiwane z morskich lodowców, składnik niezwykle cenny ze względu na działanie ochronne w niskich temperaturach. Już po pierwszym użyciu skóra staje się nieporównywalnie gładsza, to uzależnia. Krem pod oczy z awokado i emulsję zwężającą pory testuję od tygodnia. Pierwsze rezultaty są obiecujące, a działanie produktów odczuwalne. Rozszerzone pory to moja zmora, jestem w stanie zauważyć każdą minimalną zmianę. Jakie są Wasze ulubione produkty do pielęgnacji skóry?

13 comments

 1. Używałaś tego kremy embrosylie ? Co uważasz ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak, przez pierwszy miesiąc sprawował się świetnie, ale niestety później zaczął zapychać mi pory. Być może lepiej sprawdza się przy suchej skórze.

   Delete
 2. https://www.net-a-porter.com/gb/en/product/755506 Co sądzisz ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mam awersję do tego logo, moim zdaniem jest kiczowate. W tym momencie podoba mi się jedynie na butach. Wydaje mi się, że przez wysyp pasków z logo na wszystkich blogach mam go dość. Moim zdaniem to torebka na raz, szkoda pieniędzy.

   Delete
 3. Może zrobisz jakiś post on my mind z ciuchami z zary/hm?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Postaram się przed wyprzedażami zrobić taki wpis :)

   Delete
 4. Super! Czekałam na taki post. Możesz coś jeszcze polecić z Kiehlsa?

  ReplyDelete
  Replies
  1. W następnych postach będzie parę słów o wieczornej pielęgnacji skóry, tam znów pojawi się kilku ulubieńców. Polecam też balsamy do ciała, nigdy nie używałam lepszych!

   Delete
 5. Przereklamowane!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Z jakiego powodu tak sądzisz? Jestem ciekawa Twojej opinii, bo o kosmetykach Kiehls można napisać wszystko, ale na pewno nie to, że są przereklamowane ;)

   Delete
 6. Musze wyprobowac

  www.gloryofthesnow.com

  ReplyDelete
 7. A ten krem z awokado pod oczy ? Polecasz go? Mam 20 lat uważasz ze mogę go używać ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zdecydowanie tak! Dobry krem nawilżający pod oczy w młodym wieku opóźni wczesne starzenie się skóry. Ten Kiehlsa jest dodatkowo niesamowicie wydajny, jednym słowem polecam!

   Delete