Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO
//This look could be called an everyday look of the day. Dresses and tshirts are my best friends. Do I need more for the last summer days?

Dzisiejszy strój mógłby nazywać się codziennym strojem dnia. Koszulki i sukienki na ramiączkach to bez wątpienia moi najlepsi kompani. Na ostatnie dni lata oprócz ulubionych butów (w których przechodziłam ostatnie miesiące), nie potrzebuję nic więcej.


dress/H&M, bag/Gucci, sunglasses/CÉLINE, silk mules/H&M Conscious Exclusive

13 comments

 1. Wyglądasz świetnie! Wszystko w trendach, ale nic na siłę. Właśnie zastanawiałam się nad kupnem tej sukienki, przekonałaś mnie!

  ReplyDelete
 2. Świetnie! Jaki rozmiar sukienki?

  ReplyDelete
 3. Przepiekna stylizacja i ta obledna torebka!!!

  www.ladyagat.com

  ReplyDelete
 4. Świetne połączenie pełne kontrastów! Zazdroszczę butów, polowałam na nie, ale się nie udało... Może będziesz chciała sprzedać swoje?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie mam mowy! ;) To aktualnie moje ulubione buty, chodzę w nich non stop!

   Delete
 5. Wrzucisz jakieś propozycje ciuchów na następny sezon, ale z sieciówek ? Bo niestety nie stać mnie na nic markowego a z chęcią zobaczyłabym co proponujesz !

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jasne! Postaram się coś wrzucić niebawem>

   Delete
 6. Nie jestem zachwycona, szczególnie koszulka zgrzyta...............wszystko jakieś nieprzemyślane. A może to ja myślę zbyt stereotypowo?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Każdy ma inny gust, dla mnie akurat to połączenie wydaje się ciekawe i trochę szalone. Dla Ciebie może być nieprzemyślane i chaotyczne. Ile ludzi, tyle opinii :)

   Delete
 7. Też jestem za takim postem!

  ReplyDelete