Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO
//The jacket is without a doubt the basis of the wardrobe. To complete the look with this beautiful embroidered jacket, I choose simple pants and a rockband tshirt. How to transit the day outfit to the night version? Bring your boyfriend's white shirt instead of the top. Et voila!

Marynarka to bezsprzecznie podstawa mojej garderoby. Ta haftowana, którą widzicie na zdjeciach to prawdziwa perła, więc żeby dopełnić strój wybrałam spokojne dodatki i rockowy tshirt. Dzienno-wieczorowe kompozycje to moja specjalność. Wystarczy zamienić tshirt na białą koszulę i gotowe!


embroidered jacket/SYLWIA MAJDAN, vintage tshirt, pants/SYLWIA MAJDAN, scarf/SYLWIA MAJDAN, bag/ZARA, shoes/ZARA, sunglasses/RayBan

8 comments

 1. Marynarka jest obłędna! Świetny strój!

  ReplyDelete
 2. T-shirt w połączeniu z wąskim szalem wygląda obłędnie!

  ReplyDelete
 3. Fantastyczne połączenie!

  ReplyDelete
 4. Jesteś genialna! Napisałam post o podstawowych kwestiach w byciu blogerką, a że od lat uważam, że jesteś tu najlepszym przykładem, właśnie postawiłam Cię jako przykład. Pozwoliłam też zamieścić zdjęcie Twojej dzisiejszej stylizacji, jeśli sobie nie życzysz, przepraszam i proszę o sygnał. http://fashavable.blogspot.com/2016/06/jak-lepiej-blogowac-swoj-styl-narzedzia.html

  ReplyDelete
 5. Pięknie wyglądasz! Mam pytanie, ile zapłaciłaś za swoje okrągłe RayBany? Jesteś zadowolona? Pytam, bo zastanawiam się nad zakupem.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie pamiętam dokładnie, ale coś koło 400 zł. Jak widać po zdjęciach jestem bardzo zadowolona, chodzę w nich non stop!

   Delete