Social icons

BYREDO

Yesterday, I had a really great day with lots of love from my family and friends. I feel so happy to have such wonderful people around me. A bottle of my favourite scent from my boyfriend was the best surprise! I hope that I don't have to tell you a story about these perfumes. Blanche represents an appreciation for classic beauty. The fragrance is pure and simple in structure but extreme in character.

Moje urodziny to zawsze czas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Czuję się fantastycznie mając obok siebie tylu wspaniałych ludzi, którzy znają mnie na wylot. Również w kwestii podarunków nie mogło być inaczej - butelka ukochanych perfum to najlepsza niespodzianka!
7 comments

 1. Wszystkiego najlepszego :)

  ReplyDelete
 2. czy blanche przypadł Ci bardziej do gustu niż mojave ghost? czy któryś z zapachów Byredo jeszcze Ci się podoba oprócz tych?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Blanche używam od 3 lat (to mój ukochany zapach), natomiast Mojave Ghost był chwilowym przerywnikiem, uzupełnieniem mojej półki z perfumami. Jest wiele zapachów Byredo, które mi się podobają. Oczywiście nie wszystkie mogłabym nosić na swojej skórze. Z tych ulubionych w kolejności - Blanche, Mojave Ghost, Gypsy Water, Super Cedar i Pulp.

   Delete
 3. mamy urodziny tego samego dnia,jak miło! :) Wszystkiego najlepszego ;)

  ReplyDelete
 4. Wszystkiego najlepszego! :)

  http://garderobelove.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Ostatnio wzięłam próbkę tego zapachu w Paryżu, razem z Mojave Ghost wydawały mi się najciekawsze :)

  ReplyDelete