Social icons

IMG_4853 IMG_4852
//Do you remeber when I showed you the fresh idea of wearing a thin scarf one year ago? If not, you can check it out here. It seems to be the hottest trend this season. It's very funny that last year many of you were not convinced. Has anything changed now? 

Kto z was pamięta post sprzed roku z cienka apaszka w roli głównej? Jeśli nie, możecie zobaczyć go tutaj. To juz pewne, cienka apaszka wiązana ciasno na szyi to jedna z najgorętszych tendencji. Zabawne, że jeszcze rok temu nie byliscie przekonani. Czy coś się zmieniło?


vest/ZARA, my daddy shirt, sunglasses/Calvin Klein, jewellery/vintage & MAJDAN ROCKS


12 comments

 1. ooo ten trend baaardzo mi się podoba:)

  ReplyDelete
 2. Obłędnie! I jeszcze ta kamizelka!

  ReplyDelete
 3. Podoba mi się ten trend, szkoda tylko, że skraca szyję, a u mnie już właściwie nie ma czego skracać ;))

  ReplyDelete
 4. Dawno kupowałaś kamizelkę?

  ReplyDelete
 5. Kto by się spodziewał, prawda? Jeszcze sezon temu patrzyłam na te pradowe szaliczki z dystansem i podejrzliwością- ani to grzeje, ani ziębi, a już na pewno nie pasuje do golfu… I co? Teraz w opór mi się podobają i czekam właśnie na paczkę z zary z czarnym szaliczkiem ;)

  PS. Zestaw piękny… szkoda, że foty przycięte i nie widać butów!

  ReplyDelete
 6. Nie wiem jak to możliwe, ze nie jest o Tobie jeszcze tak głośno jak o innych 'blogerkach'. Uważam, ze jesteś jedna z najlepiej ubranych kobiet w Polce. Jeśli doczekamy się polskiej edycji Vogue to życzyłabym sobie zobaczyć Ciebie na okładce. Ciekawi mnie jaki jest do tego Twój stosunek, i co było pierwsze blog czy stylizacje na instagramie?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję za tyle przemiłych słów. Myślę, że na popularnosć składa się wiele czynników, między innymi powszechność. Moim zdaniem to co pokazuję nie przemawia do wielu osób. Oczywiscie blog był pierwszy, instagram to odpowiedź na rosnacą siłę mediów społecznościowych :)

   Delete