Social icons

IMG_5425


Lait-Crème Concentrate/EMBRYOLISSE, Clean Skin Gentle Cleanser/ThisWorks//My biggest obsession in skin care are moisturizing and cleansing. I love creams and scrubs (esspecialy the sugar ones), and if only and if I were on a desert island and could take only one facial cosmetic, it would certainly be a moisturizer. Recently I tested a number of fantastic beauty products, but my latest purchase turned out to be the best one. Cult Parisian pharmacy brand Embryolisse is an expert in effective, natural ingredients that leave the skin clear and glowing with health, you’ll wonder how you ever lived without the multipurpose Lait-Crème Concentré.

Moją największą obsesją w pielęgnacji skóry jest nawilżanie i oczyszczanie. Uwielbiam kremy i peelingi (w szczególnośc te cukrowe), a jeśli na bezludną wyspę mogłabym zabrać tylko jeden kosmetyk do twarzy z pewnością byłby to krem nawilżający. W ostatnim czasie przetestowałam wiele fantastycznych kosmetyków, ale na prowadzenie zdecydowanie wysuwa się moja najnowsza zdobycz. Kultowy krem paryskiej marki Embryolisse ma zbawienny wpływ na moją skórę, nawilżenie utrzymuje się przez cały dzień. Kolejne plusy? Fantastyczny zapach i delikatna - nietłusta konsystencja. Wygląda mi to na miłość dozgonną.

7 comments

 1. Muszę spróbować tego kultowego kremu, tylko boje się że nie bedzie odpowiedni dla mojej skóry. Czytałam, że zapycha... Masz na ten temat jakaś wiedzę?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Słyszałam, ze niektórzy skarżyli się na ten problem. Warto kupić mniejszą pojemność i przetestować. Kierowanie się wyłącznie opiniami innych nigdy nie wychodzi na dobre. Na moją skórę działa wyśmienicie, ale wiem, że nie każdemu moze pasować. Co skóra to inne potrzeby :)

   Delete
 2. Polecam kremy Oeparol dostępne w aptekach

  ReplyDelete
 3. Uwielbiam ten krem!

  ReplyDelete
 4. Embryolisse zapycha okropnie!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Czytałam wiele na ten temat. Mojej skóry nie zapycha, ale faktycznie musi być coś na rzeczy skoro tyle osób ma takie uwagi. Warto zawsze krem przetestować, to jasne że nie będzie pasował dla każdej skóry.

   Delete
 5. nice shot - my favourite singer.

  Xx YomanChic.com

  ReplyDelete