Social icons

IMG_9014
//#ThrowbackThursday mode on. I want to come back to Mallorca beaches, but now it's time for my engineer's thesis. See you soon! 

Tradycyjny #ThrobackThursday. Jedyne o czym teraz marzę to wrócić na słoneczne plaże Majorki. Niestety jedyne o czym muszę teraz myśleć to praca inżynierska. Do usłyszenia!


 bikini/H&M, linen jacket/MARIOS

14 comments

 1. Piękna tęsknota... Podzielam.

  ReplyDelete
 2. O czym piszesz pracę inżynierską? Ja właśnie stoję przed wyborem jednostki gdzie będę pisać, dokładnej tematyki, kompletne szaleństwo.
  Owocnej pracy :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ciężko mówić o pisaniu, moja praca inżynierska to projekt budynku, przedstawiony głównie w formie graficznej :)

   Delete
 3. Olivka czy ten komplet z Zary według Ciebie można będzie nosić kilka sezonów? nie chcę kupować rzeczy tylko dlatego że teraz jest akurat modna, zdaje się że masz chyba te spodnie prążkowane, jak sądzisz? http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C5%BC/kobieta/spodnie/spodnie-dzwony-z-pr%C4%85%C5%BCkowanego-materia%C5%82u-c634527p2096046.html?sharedProduct=true#utm_referrer=http%3A%2F%2Fwww.zara.com%2F%3Fgo%3Dhttp%253A%2F%2Fwww.zara.com%2Fshare%2Fsale%2Fwoman%2Ftrousers%2Fleggings%2Fribbed-flared-trousers-c541546p2096046.html

  ReplyDelete
  Replies
  1. Moim zdaniem zdecydowanie tak! To ciekawy, choć kontrowersyjny trend, więc zależy od tego czy naprawdę bardzo Ci się podoba. Ja będę nosić i na pewno będę wrzucać jeszcze na bloga.

   Delete
 4. co sądzisz o tym swetrze? http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/premium---sweter-we%C5%82na-i-kaszmir/?id=33007608_N1&n=0&ts=1414102368241 podobałby ci się w wersji nieco luźniejszej?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie wiem co na to Olivia, ale moim zdaniem świetny, widzę że w sklepie internetowym jest już niedostępny więc biegnę zobaczyć czy stacjonarnie może go jeszcze gdzieś uda się znaleźć, brać - nie zastanawiać się długo!

   Delete
  2. Jest naprawdę piękny, szczególnie podoba mi się wykończenie kołnierzyka!

   Delete
  3. ktos pytał o ten sam sweter Horkruks ;)

   Delete
 5. Olivka a wzięłabyś ten sweter z Mango w wersji luźniejszej? fajnie by wyglądał?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Gdybym nie miała granatowego swetra z pewnością bym kupiła. Moim zdaniem i w wersji luźniejszej i bardziej dopasowanej wygląda znakomicie!

   Delete
 6. dzięki za radę:-)

  ReplyDelete
 7. Mam głupie pytanie odnośnie "tytułu posta".. jak umieścic tytuł na środku jak u ciebie? Ja go mam z lewej strony i kombinuje na marne :/ pomożesz ?

  ReplyDelete