Social icons

WSJ Magazine by Josh Olins WSJ Magazine by Josh Olins
//New design means new lengths and new proportions. Oversize go with oversize and the new waist is a bit below. It's sound pretty perfect for me. 

Nowa sylwetka na horyzoncie, a razem z nią nowe długości i nowe proporcje. Talia jest obniżona, a oversize chodzi parami. To naprawdę świetna wiadomość - wchodzę w to!


MALGOSIA BELA FOR WSJ MAGAZINE - BY JOSH OLINS - JUNE 2013


4 comments

 1. Zupełnie nie mój styl, ale Małgosia jest boska! To moja ulubiona modelka! Pozdrawiam

  ReplyDelete
 2. Dla mnie to za dużo oversize jak na jeden raz :)

  ReplyDelete
 3. Trochę się boję, że takie zestawy będą dobrze wyglądały jedynie na profesjonalnych zdjęciach ... odpowiednie oświetlenie, poza, 'rozwianie' kurtki czy koszuli robi swoje, a 'na życie' nie będzie to już dobre. Wg mnie zbyt zniekształcają sytwetkę, chociaż pokazane tu foty są naprawdę świetne. Wiadomo ... Bela! Na dziś nie czuję się przekonana, na kimś tak - na mnie nie. Ale ja przekonuję się do wszystkiego z czasem...... Pozdrawiam i czuję, ze dla Ciebie to jest to!
  PS. świetne sandały, szczególnie na dolnym zdjęciu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja uwielbiam eksperymentować, wtedy jestem sobą. Ale chyba będę musiała się z Tobą zgodzić. Kilka dni temu robiłam zdjęcia w oversizowym "total looku" i wygląda to hmm.. mocno średnio. W lustrze wyglądało obłędnie, no ale niestety, rzeczywistość weryfikuje :)

   Delete