Social icons

IMG_8566 IMG_8538 IMG_8572
//Hot days in the city are unbearable. By the sea is quite different when a gentle breeze cools us. I had forgotten how beautiful it can be on the Polish coast. Maybe water isn't azure, but the sand dunes are the most beautiful. Have a nice day!

Upalne dni w mieście są nie do wytrzymania. Co innego nad morzem, kiedy chłodzi łagodna bryza. Już zdążyłam zapomnieć jak pięknie może być nad polskim morzem. Woda może nie jest lazurowa, ale tak pięknych wydm nie ma nigdzie. Miłego dnia!


bomber jacket/ZARA, swimsuit/American Apparel, sunnies/ZARA

11 comments

 1. Ooo trafiłaś na fale - szczęściara! :) Jak ja byłam nad morzem kilka dni temu to było jak wielkie jezioro i niestety nie było też tej chłodnej bryzy - można się było poczuć jak w piekarniku, gdy się dłużej zostawało na plaży. Na szczęście są też lasy - wspaniałe i pełne jagód :)
  StylishSideofLife.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Oliwka! A gdzie znalazłaś miejsce bez ludzi?! Chciałam się wybrać w tym roku, ale tłumy mnie skutecznie odstraszają i chyba przełożę wyjazd na jesień... ale mega wyglądasz w tym kostiumie, podwyższony dół - obłęd!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Byliśmy w Łebie, ale na plażę chodziliśmy 4 km dalej, już na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, było pięknie, polecam!

   Delete
 3. bardzo fajne klimaty, prosimy pokaż jeszcze kilka swoich letnich ciuszków i nie obcinaj już więcej tych pięknych włosów

  ReplyDelete
 4. ściełaś włosy?!

  ReplyDelete
  Replies
  1. o rany, bardzo? wstaw koniecznie fotkę na której widać nową długość! :)

   Delete
 5. kocham morze!
  zapraszam do mnie
  fashionable-sophie.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Kurteczka od Zary...wreszcie jedyne, idealne polaczenie: z polskimi wydmami wyglada przepieknie! Pozdrawiam

  ReplyDelete