Social icons

OLIVIA KIJO Do all dreams come true? ACADEMY OF THE FUTURE and TK Maxx prove again that everything is possible. The Academy program helps children in difficult situations, who have lost faith in themselves in the face of everyday struggles or school failures. This year TK Maxx creates a collection of charity socks for Christmas. I am very pleased that I can support the noble action ACADEMY OF THE FUTURE and TK Maxx again. I sincerely encourage you to buy Christmas socks that will help you open more doors to the world of dreams!

Czy wszystkie marzenia się spełniają? AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i TK Maxx udowadniają już po raz kolejny, że przy odrobinie pomocy wszystko jest możliwe! Wyjątkowa edycja kolorowych skarpet w świąteczne wzory do kupienia w sklepach TK Maxx to oryginalny upominek, a zarazem szansa, aby pomóc podopiecznym AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO
Jest to program, który już od 15 lat pomaga dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej. Dzięki wolontariuszom, podopieczni AKADEMII PRZYSZŁOŚCI nie tylko zyskują motywację do nauki, ale przede wszystkim poznają swoje mocne strony, wzmacniając w ten sposób pewność siebie.

#DzienSwiatecznychSkarpet 


Dochód ze sprzedaży skarpetek, zostanie przekazany na rzecz podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI prowadzonego przez Stowarzyszenie WIOSNA. Na konto Akademii trafi również 5zł za każde opublikowane zdjęcie w skarpetkach ze świątecznym wzorem z oznaczeniem #dzienswiatecznychskarpet, @TKMaxx i @AkademiaPrzyszłości na Instagramie lub w formie komentarza pod specjalnym postem na Facebooku TK Maxx.

Jest mi niezwykle miło, że ponownie mogę wesprzeć szczytną akcję AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i TK Maxx. Serdecznie zachęcam Was do zakupu charytatywnych skarpetek, które pomogą otworzyć niejedne drzwi do świata spełnionych marzeń i sprawić bliskim odrobinę radości!

3 comments

 1. Świetna inicjatywa! Takie skarpetki to faktycznie fajny pomysł na prezent

  ReplyDelete
 2. Popieram takie inicjatywy :)

  ReplyDelete
 3. Ach Olivio, uwielbiam Twoją urodę <3
  x

  ReplyDelete