Social icons

OLIVIA KIJO There’s a hero inside of everyone. ACADEMY OF THE FUTURE and TK Maxx prove that everything is possible. Sometimes we just need a little help to achive happiness. The Academy program helps children in difficult situations, who have lost faith in themselves in the face of everyday struggles or school failures. This year TK Maxx collaborates with BIZUU to create a collection of charity accessories. Pins and scarfs are sold not only to help children achieve a better future. These accessories complete your every summer outfit.

I am very pleased that I can support the noble action ACADEMY OF THE FUTURE and TK Maxx. I sincerely encourage you to buy charity gadgets that will help you open more doors to the world of dreams!


Każdy może stać się bohaterem! TK Maxx po raz kolejny świętuje Dzień Dziecka z Akademią Przyszłości. W tym roku, by pomóc dzieciom objętym programem, marka połączyła siły z Zuzanną Wachowiak i Blanką Jordan, projektantkami BIZUU. W efekcie, powstała unikatowa kolekcja stylowych bandanek oraz przypinek inspirowanych motywem bohaterskości. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz wspieranej przez TK Maxx Akademii, która pomaga dzieciom ze społeczności lokalnych, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej.

W Dzień Dziecka każdy młody człowiek powinien czuć się wyjątkowo. Chcąc o to zadbać, BIZUU we współpracy z TK Maxx, zaprojektowało kolekcję charytatywnych gadżetów inspirowanych bohaterstwem – bo bohaterami są zarówno dzieci, które wspólnie z Akademią przezwyciężają swoje problemy, jak i ci, którzy im codziennie pomagają. Jak powiedziała Zuzanna Wachowiak: „Kiedy TK Maxx zaproponował nam współpracę przy projekcie na rzecz Akademii Przyszłości zgodziłyśmy się bez wahania. Cudownie jest angażować się w działalność, która pomaga w spełnianiu marzeń oraz budowaniu pewności siebie.” Blanka Jordan dodaje: „Chyba każdy z nas, będąc dzieckiem, marzył o byciu superbohaterem. Okazuje się, że aby nim zostać nie potrzebujemy peleryn i nadprzyrodzonych mocy – każdy z nas codziennie może pomagać, między innymi poprzez wspieranie dzieci z Akademii, które razem z wolontariuszami uczą się przezwyciężać swoje problemy.”


OLIVIA KIJO

Dochód ze sprzedaży limitowanej kolekcji zostanie w całości przekazany na rzecz podopiecznych programu Akademia Przyszłości. Kupione gadżety będą idealnym dodatkiem, który uzupełni stylizacje. Przypinki w kształcie gwiazdek i serduszek, które kolorami nawiązują do kostiumów superbohaterów, urozmaicą klasyczne elementy garderoby, takie jak dżinsowe kurtki czy torebki, a bandanki noszone na wiele sposobów (jako opaska do włosów, na szyi, a także pasek do spodni) doskonale sprawdzą się w letnich stylizacjach. Każda przypinka to koszt 4,99 zł, natomiast za  bandankę zapłacicie 12,99 zł. Dochód z ich sprzedaży zasili program AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i pomoże dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej.


Jest mi niezwykle miło, że mogę wesprzeć szczytną akcję AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i TK Maxx. Serdecznie zachęcam Was do zakupu charytatywnych gadżetów, które pomogą otworzyć niejedne drzwi do świata spełnionych marzeń! 

3 comments

  1. Szczytny cel! Warto się w takie akcje udzielać ;-) Swoją droga przepięknie dopasowałaś kolor szminki z chustką ;-)

    ReplyDelete
  2. Świetnie! Szczytne cel warto wspierać. Ostantio na ten temat pisała moja koleżanka na blogu - http://lovestreetfashion.pl. Dodatkowo muszę podkreślić, że ta husta przykuła mój wzrok

    ReplyDelete