Social icons

OLIVIA KIJO Traveling is a real challenge for every skin. The key to success is the selection of products!Thanks to MIYA - I'm Ready - in every situation! Are you interested in what MIYA beauty routine looks like for my skin? I invite you to the 24-hour trip to Paris! 

Packaging may be a real nightmare. Fortunately, multi-purpose products that fit into any luggage always make this task easier. I always have myPOWERelixir and universal myWONDERbalm in my travel case! This is the perfect duo that lets you forget about the dry skin while traveling. 


Podróżowanie to prawdziwe wyzwanie dla skóry twarzy. Bycie w ciągłym biegu, nieregularne odżywianie i stres związany z podróżą często odbija się na naszym wyglądzie. Klucz do sukcesu to wybór kosmetyków, które pomogą w odpowiedniej pielęgnacji. Dzięki MIYA - Jestem Gotowa - w każdej sytuacji! Jesteście ciekawi jak wygląda pielęgnacja MIYA dopasowana do potrzeb mojej skóry? Zapraszam Was w 24 godzinną podróż do Paryża!

Pakowanie to dla mnie prawdziwa zmora! Na szczęście wielozadaniowe produkty, które zmieszczą się do każdej kosmetyczki, zawsze ułatwiają to zadanie. Naturalne serum rewitalizujące myPOWERelixir w nowej pojemności i uniwersalny myWONDERbalm stworzone przez MIYA mam zawsze przy sobie! To idealny duet, który pozwala zapomnieć o wysuszonej skórze podczas lotów samolotem.
OLIVIA KIJO

MIYA Morning Rituals

What does my morning routine look like before a busy day? Nutrition and moisturizing is the base of my face care! The combination of a nutritious essence and moisturizing cream makes my skin look radiant throughout the day. I spray the cleaned face and cleavage skin with the active essence MIYA myBEAUTYessence in a light mist. The next step is MIYA myWONDERbalm - Call Me Later - regenerating and nourishing face cream with shea butter. Thanks to the light, creamy formula, QuickAbsorb absorbs quickly and works well under my make-up.

Jak wygląda mój poranek przed dniem pełnym wrażeń? Odżywianie i nawilżanie to podstawa! Połączenie odżywczej esencji i kremu nawilżającego sprawia, że moja skóra przez cały dzień wygląda promiennie. Oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu spryskuję aktywną esencją w lekkiej mgiełce MIYA myBEAUTYessence. FLOWER BeautyPower to aktywny kompleks cennych wód i ekstraktów kwiatowych wzbogacony w wodę termalną, kwas hialuronowy i witaminy. Esencja przygotowuje skórę na przyjęcie kremu nawilżającego, dodatkowo wzmacniając jego działanie. 

Kolejnym krokiem w mojej porannej pielęgnacji jest MIYA myWONDERbalm - Call Me Later - regenerująco-odżywczy krem do twarzy z masłem shea. Dzięki lekkiej, kremowej formule QuickAbsorb szybko się wchłania i świetnie sprawdza się pod makijaż. Mój urodowy trik? Nałóż grubszą warstwę myWONDERbalm w formie maseczki i pozostaw na twarzy przez 20 minut, a następnie usuń warstwę kremu za pomocą chusteczki. Nadmiar produktu wklep delikatnie palcami w skórę twarzy i dekoltu. To jeden z moich ulubionych produktów w podróży - ma kilka zastosowań, dzięki bogatej konsystencji - oprócz kremu nawilżającego używam go jak maseczki czy kremu do rąk. Co więcej, dzięki poręcznemu opakowaniu zmieści się w każdej kosmetyczce!

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO

OLIVIA KIJO

MIYA Beauty On The Go

No matter what time of the day it is I always have with me my revolutionary myPOWERelixir serum! This is the real discovery of the past year, which I had the opportunity to test for the first time during my New York trip. This fantastic product adds energy and radiance to my skin. Thanks to the new package, I always have this unique serum with me!

Bez względu na porę dnia czy pogodę zawsze mam ze sobą moje serum mocy, czyli rewolucyjny kosmetyk myPOWERelixir! To prawdziwe kosmetyczne odkrycie minionego roku, które po raz pierwszy miałam okazję testować podczas podróży do Nowego Jorku. Ten fantastyczny produkt dodaje energii i blasku, redukuje ślady zmęczenia i ożywia skórę. Dzięki nowej pojemności, to wyjątkowe serum zawsze mam przy sobie. Wysuszone usta już na zawsze przestały być moim problemem.
  OLIVIA KIJOOLIVIA KIJO
OLIVIA KIJO

Get Ready With MIYA

Time for evening fun! If I care for the skin under makeup, I choose MIYA! After all day, my skin needs relief in an express pace. I choose a moisturizing and nourishing face cream - myWONDERbalm Hello Yellow. The cream has a sensual formula with a delicate mango scent, which takes care of my skin and always puts me in a good mood. This is my dose of positive energy that stimulates action! All I need is a red lipstick and I'm ready to discover the magical city at night! 

Czas na wieczorną zabawę! Jeśli pielęgnuję skórę pod makijaż to tylko z MIYA! Po całym dniu moja skóra potrzebuję ukojenia w ekspresowym tempie. Pod makijaż wybieram nawilżająco-odżywczy krem do twarzy z masłem mango myWONDERbalm Hello YellowKrem ma zmysłową formułę o delikatnym zapachu mango, dba o moją skórę i wprawia mnie zawsze w dobry nastrój. To moja dawka pobudzającej do działania, pozytywnej energii! Wystarczy czerwona szminka i Jestem Gotowa na odkrywanie magicznego miasta nocą!
  OLIVIA KIJO
OLIVIA KIJO

Goodnight&Goodbye

Just before bedtime, I don't forget about the most important step in my skin care. Of course - I mean cleansing! mySUPERskin is a must-have light oil! This product is a revolutionary combination of makeup remover and cleansing oil. You don't need two products to keep your skin clean and relaxed. 

After thoroughly washing my face with oil, I prepare my skin for the next steps by sprinkling it with the nutritional myBEAUTYessence. Thanks to these steps, the ingredients of the myPOWERelixir serum and myWONDERbalm moisturizing cream will be absorbed much better.


Tuż przed snem, po dniu pełnym wrażeń, nie zapominam o najważniejszym kroku w pielęgnacji skóry. Co mam na myśli? Oczywiście - oczyszczanie! Lekki olejek do demakijażu i oczyszczania twarzy, oczu, ust mySUPERskin to must-have w każdej kosmetyczce! Ten produkt to rewolucyjne połączenie olejeku do demakijażu i oczyszczającego olejeku do mycia. Już nie potrzebujesz dwóch produktów, by skóra była czysta i zrelaksowana. Naturalne olejki dogłębnie oczyszczają skórę z zanieczyszczeń, nadmiaru sebum i makijażu, nie naruszając jej naturalnego pH. Olejek z nasion malin nawilża i łagodzi skórę, natomiast olejki z pestek moreli, abisyński, ze słodkich migdałów oraz witamina E odżywiają, wygładzają, dodają blasku.

Po dokładnym oczyszczeniu twarzy olejkiem przygotowuję skórę do kolejnych kroków pielęgnacji spryskując ją odżywczą esencją myBEAUTYessence. Dzięki tym krokom składniki serum myPOWERelixir i kremu nawilżającego myWONDERbalm wchłoną się o wiele lepiej.
Jestem ciekawa, jakie rytuały piękna MIYA towarzyszą Wam każdego dnia? Podzielcie się swoimi trikami w komentarzach!P.S. I LOVE MIYA

 
OLIVIA KIJO

3 comments

 1. Jestem bardzo ciekawa tej marki! Widziałam już u kilku dziewczyn, ale dopiero teraz będę próbować na własnej skórze. Dzięki za tak merytoryczny wpis.
  Magda

  ReplyDelete
 2. Uwielbiam MIYA! Mój faworyt to żółty krem my Wonder Balm

  ReplyDelete
 3. Olivia, w jaki sposób dbasz o brwi?

  ReplyDelete