Social icons

OLIVIA KIJO Do all dreams come true? ACADEMY OF THE FUTURE and TK Maxx prove again that everything is possible. The Academy program helps children in difficult situations, who have lost faith in themselves in the face of everyday struggles or school failures. This year TK Maxx creates a collection of charity socks for Christmas.

I am very pleased that I can support the noble action ACADEMY OF THE FUTURE and TK Maxx again. I sincerely encourage you to buy Christmas socks that will help you open more doors to the world of dreams!


Czy wszystkie marzenia się spełniają? AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i TK Maxx udowadniają już po raz kolejny, że przy odrobinie pomocy wszystko jest możliwe!

Wyjątkowa edycja kolorowych skarpet w świąteczne wzory do kupienia w sklepach TK Maxx to oryginalny upominek, a zarazem szansa, aby pomóc podopiecznym AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Jest to program, który już od 15 lat pomaga dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Akademia uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu. Dzięki tutorom - wolontariuszom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI dzieci nie tylko zdobywają motywację do nauki, ale również poznają swoje mocne strony i wzmacniają pewność siebie. Osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte i szczęśliwe.

OLIVIA KIJO
#DzienSwiatecznychSkarpet 

Dochód ze sprzedaży każdego zestawu skarpetek, który zawiera aż 3 pary, zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia WIOSNA. Na konto Akademii trafi również 5zł za każde zdjęcie w skarpetkach ze świątecznym wzorem, opublikowane między 14 listopada a 6 grudnia z oznaczeniem #dzienswiatecznychskarpet, @TKMaxx i @AkademiaPrzyszłości na Instagramie lub w formie komentarza pod postem na Facebooku TK Maxx.

Jest mi niezwykle miło, że ponownie mogę wesprzeć szczytną akcję AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i TK Maxx. Serdecznie zachęcam Was do zakupu charytatywnych skarpetek, które pomogą otworzyć niejedne drzwi do świata spełnionych marzeń i sprawić bliskim odrobinę radości!

3 comments