Social icons

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO 2017 is the year of positive attitude. The Feast of Love is the best reason to celebrate unity and love. Diesel makes a #LoveChallenge to unite all those who hope for a better world and who want to make a difference with creative madness.

Gosia Boy and I accepted the challenge. We want to make people think about not judging others superficually and to be open to otherness in many aspects. We are wearing hoodies with rainbow stripes to emphasize the idea of the union of races, cultures, religions to #makelovenotwalls. Friendship overcomes prejudices and makes it easier to be yourself! Friendship goals!


Rok 2017 to rok pozytywnego nastawienia, a Święto Miłości to najlepszy powód by celebrować jedność oraz miłość, która występuje w wielu formach. Diesel rzuca wyzwanie #LoveChallenge, by zjednoczyć wszystkich tych, którzy mają nadzieję na lepszy świat i chcą go zmienić poprzez kreatywne szaleństwa. W dzisiejszym świecie ciągle walczymy z uprzedzeniami - w kwestii poglądów, sposobu życia i ubioru. Zjednoczmy się razem dla pozytywnej zmiany! Zaangażujmy się w #LoveChallenge i pokażmy, co możemy zrobić, aby świat stał się lepszym miejscem.

Razem z Gosią Boy przyjęłyśmy wyzwanie. Stworzyłyśmy historię by dać do myślenia, by nie oceniać powierzchownie i być otwartym na inność. Męskie bluzy z tęczowym paskiem, który dla nas symbolizuje zjednoczenie ras, kultur, religii to podkreślenie idei by wspólnie #makelovenotwalls. Przyjaźń pokonuje uprzedzenia i sprawia, że łatwiej być sobą! Friendship goals!

Wearing: Diesel SS17 jacket, jeans and hoodie


Photo: Ola Golczyńska

5 comments

 1. Love the fringe detail!

  Liv

  livforstyle.net

  ReplyDelete
 2. Świetna inicjatywa! Gratuluję wyróżnienia!

  ReplyDelete
 3. Przepiękne zdjęcia! Dziewczyny wyglądacie genialnie w tych kurtkach!

  ReplyDelete
 4. Właśnie dorwałam marcowe Elle, a tam moja ulubiona it girl;) Bardzo się cieszę, że cię wyróżniono. Wielkie gratulacje!

  ReplyDelete