Social icons

OLIVIA KIJO

What can happen when you combine a meeting with a friend, your favorite jacket and the latest trends? I see troubles. A few days ago I had the opportunity to find out myself in a similar situation. A night out in the dream dress is a recipe for success. Does the fact that a friend is wearing the same dress can ruin your evening ? The competition is inherent in the girl's nature. Instead of getting offended, you should come to such a situation with a distance and humor. In the end, we are soulmates - we think the same!

Co może zwiastować gdy połączysz spotkanie z koleżanką, ulubioną kurtkę i najnowsze trendy? Wyłącznie kłopoty. Całkiem niedawno miałam okazję przekonać się o tym na własnej skórze. Długo wyczekiwane wieczorne wyjście i wymarzona sukienka to przepis na sukces. Czy fakt, że koleżanka ma na sobie identyczną kreację może zepsuć nasz wieczór? Rywalizacja jest wpisana w dziewczyńską naturę, ale zamiast się obrażać, warto podejść do takich sytuacji z dystansem i humorem. W końcu jesteśmy bratnimi duszami - myślimy tak samo!

OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO OLIVIA KIJO  
The bomber jacket, inspired by American pilots, is one of the most popular models OF the last seasons. Similar coats appeared on the catwalks and on the shelves of almost every stores. I shouldn't be surprised when I came to the meeting and saw Gosia in the same jacket. Instead of getting frustrated my face change into a wide smile. Fashion is a real fun, wearing the same clothes shouldn't spoil your mood. #FashionFriends Forever!

Kurtka, inspirowana okryciem wierzchnim amerykańskich pilotów, to jeden z najbardziej popularnych modeli ostatnich kilku sezonów. Podobne okrycia wierzchnie pojawiły się na wybiegach i półkach prawie wszystkich sieciówek. Tym bardziej nie powinnam być zdziwiona, kiedy przyszłam na spotkanie i zobaczyłam Gosię czekającą na mnie w identycznej kurtce. Zamiast się denerwować i obrażać, na mojej twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Moda to zabawa, a noszenie tych samych ubrań czy dodatków nie powinno psuć nam humoru. #FashionFriends Forever!


Wearing: Alpha Industries bomber jacket, Weekday hoodie, H&M leather pants, Gucci bag, Massimo Dutti boots

11 comments

 1. Lovely outfit. Such fabulous bags.

  Inez | My Small World

  ReplyDelete
 2. piękne zdjęcia!!!

  ReplyDelete
 3. Masz rację - noszenie tych samych ubrań to zabawa! Ostatnio nawet przekonałam moją mamę do zakupu identycznych spodni... Jak widać, nie tylko z przyjaciółką można dzielić gusta. ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Z mamą mam podobnie, też często kupujemy te same ubrania ;)

   Delete
 4. Wyglądasz niesamowicie stylowo. Tych spodnie zazdroszczę od dawna!

  ReplyDelete
 5. metkę przy suwaku się odcina (nawet gdyby była to Balenciaga, a nie AI), to odpowiednik metki na rękawie garnitura ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie słyszałam o takiej zasadzie dotyczącej tej kurtki :) Zdecydowanie bardziej podoba mi się z tą metką.

   Delete
 6. Genialny strój! A zdjęcia jak z fashion weeka! Bardzo podoba mi się połączenie męskiej bluzy, kurtki i lakierowanych spodni

  ReplyDelete
 7. Love that bomber jacket!! So well combined with a grey sweatshirt. You got an amazing style!!
  Steal4Style.com

  ReplyDelete