Social icons

IMG_7881


jeans/Kappahl, shirt/H&M, jacket/Mango 

 //Who doesn't dream of a gorgeous pair of jeans with a distinctive bright seam designed by Nicolas Ghesquière for Louis Vuitton. I have good news!  One detail that we have been seeing everywhere this season is easy to find. Dark jeans with bright stitching can be found in the current Kappahl collection. 

Kto nie wzdycha do przepięknych dżinsów z charakterstycznym jasnym szwem zaprojektowanych przez Nicolasa Ghesquière dla Louis Vuitton. Mam dobrą wiadomość! Detal, który pojawił się w wielu kolekcjach najważniejszych domów mody jest w zasięgu ręki. Ciemne dżinsy z jasnymi szwami znajdziecie w obecnej kolekcji marki Kappahl.


5 comments

 1. ta ramoneska jest boska, dobrze że ja kupiłam :)
  sorry za spam Olivia, ale sprzedaję skórzane spodnie z h&m trend może byłby ktoś zainteresowany :)
  http://allegro.pl/show_item.php?item=5478723686

  ReplyDelete
 2. Cieszę się, że moda na ciemne dżinsy z kontrastowymi szwami wraca. Taki typ dżinsów wyglada zdecydowanie bardziej elegancko.
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. Cześć,
  Mam pytanie dotyczące butów ze stylizacji z dnia 3.06.2015 DENIM A LINE. Buty te mają długi "nosek". Czy w związku z tym kupowałaś rozmiar mniejszy niż nosisz? Zastanawiam się nad ich kupnem w sklepie on-line i nie wiem jak wygląda kwestia z rozmiarem. Z góry dziękuje za odpowiedź.
  Pozdrawiam

  ReplyDelete