Friday, 2 January 2015

BEST OF 2014

2014_1 2014_3 2014_2
//Happy New Year 2015! Hope you had a great New Year's Eve party, mine has been the best. Thank you for a fantastic year my dear readers, it has been one of my best so far. I have a little retrospective of my favourite style posts. Last year I had a lot of crazy trends on my mind. Several of them will certainly pass on to year 2015. Any idea which ones? I hope that you will enjoy reminiscing about last year's posts as much as I do!

Szczęśliwego Nowego Roku, oby był jeszcze lepszy niż poprzedni! Mam nadzieję, że Wasza noc sylwestrowa była równie wspaniała co moja. Dziękuję Wam bardzo, że jesteście ze mną już kolejny rok. Przygotowałam dla Was małą retrospekcję mojego stylu. W minionym roku wiele tendencji chodziło po mojej głowie. Kilka z nich na pewno będzie towarzyszyć mi w nowym roku. Domyślacie się jakie? Mam nadzieję, że będziecie się bawić równie dobrze jak ja wspominając tamte chwile.

10 comments:

 1. Faktycznie wszystko prezentuje się świetnie!

  ReplyDelete
 2. Pierwsze 3 stylizacje są cuuudowne !
  Moja sylwestrowa noc również była wspaniała !
  Zapraszam do mnie na sylwestrowy post :)

  ReplyDelete
 3. Szczęśliwego Nowego Roku!

  Uwielbiam Cię i z pewnością domyślam się co będziesz nosić w 2015 (mule, spódnice z rozcięciem, szarfę na szyi, skórzane spodnie i spódnice - mam rację? :)

  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. Podoba mi się Twój styl. Będę Twoim częstym gościem :)

  ReplyDelete
 5. Prócz twoich genialnych zestawów, genialnie zrobiłaś te kolaże!

  ReplyDelete