Friday, 5 September 2014

BY THE POOLSIDE

IMG_9324_1
//My pool essentials during last week vacation on Mallorca. Is there anything better than favourite CELINE sunnies, ZARA sliders and fresh magazine by the poolside? No! 

Przedpołudnie w basenie na dachu podczas ostatniego tygodnia wakacji na Majorce? Bez ulubionych okularów CELINE, klapek z ZARA i wrześniowego wydania magazynu ani rusz!

Jestem wciąż w wakacyjnym humorze i mam nadzieję, że wiadomość którą mam dla Was sprawi, że jeszcze chwilę pomyślicie o wakacjach. Razem z SOMERSBY chciałabym zaprosić Was na najlepszą imprezę tego roku! Przed Wami wystąpi absolutnie nieziemska Ella Eyre. Co trzeba zrobić, żeby 27 września bawić się razem z nami? Wystarczy wejść na stronę www.somersby.pl, gdzie znajdują się wszystkie informacje i rozwiązać zadanie konkursowe. Bilety można wygrać wpisując kod spod kapsla/kluczyka na stronie www.somersby.pl i uczestnicząc w konkursie. Ekipa Somersby co tydzień wybiera najlepsze zgłoszenia i nagradza biletami na Party Like a Lord! Pamiętajcie, że wejście możliwe jest tylko z zaproszeniem, a ich ilość jest ograniczona. Zapraszam do konkursu tylko osoby pełnoletnie, powodzenia!

Post sponsorowany

3 comments:

 1. Jak pięknie <3
  Obserwujemy i liczymy na rewanż :)
  http://little-black-dress1.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Klapki super, a okularów wciąż Ci zazdroszczę! Buźka!

  ReplyDelete
 3. Zazdroszczę Ci tych butów, to musiał być świetny zakup!

  ReplyDelete