Tuesday, 5 August 2014

DO YOU HAVE FASHION FRIENDS?

IMG_7195 IMG_7203 IMG_7245 IMG_7292 IMG_7296
//Fashion is more fun if you have friends, who share this passion with you. Especially when you share the same taste as well! Kasia and I understand each other without words. It is plainly visible because there are really a lot of things that both of us love. Skirts are just the beginning of a very long list.

Mój romans z modą byłby pewnie o wiele bardziej tragiczny, gdyby nie przyjaciele, którzy podzielają moją pasję. Oczywiście trochę sobie żartuję, ale obecność tych samych zainteresowań znacząco zmienia sytuację. Szczególnie wtedy może być zabawnie, kiedy się okazuje, że dzielimy również ten sam gust! Z Kasią w kwestii ubrań rozumiemy się bez słów i chyba dobrze to widać, bo jest naprawdę wiele rzeczy, które wspólnie uwielbiamy.


Z tej okazji, razem z Somersby chciałabym zaprosić Was i Waszych przyjaciół do wspólnej zabawy. Zamiast smętnych "selfie", zróbcie sobie zdjęcie z przyjaciółmi czy rodziną i tagujcie je na portalach społecznościowych hasłami #friendsie i #somersby. Pamietajcie, że bawią się tylko osoby pełnoletnie, a treść regulaminu dostępna jest tutaj. Najbardziej pomysłowe zdjęcia zostaną wybrane i nagrodzone przez Lorda Somersby, który bacznie obserwuje cały internet. Powodzenia i do dzieła! 


Post sponsorowany

10 comments:

 1. Pomijając konkursy. Świetne razem wyglądacie! Ta Pani ma jakiegoś bloga?

  www.adelajdainsp.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Jeden z lepszych wpisów w całej kampanii Somersby. Super pomysł.

  ReplyDelete
 3. Wspaniale! wyglądacie razem świetnie! Skąd spódnice?

  ReplyDelete
 4. Fantastyczny wpis! Super wyglądacie, a zdjęcia bardzo klimatyczne, brawa dla fotografa!

  ReplyDelete
 5. Oliwia świetnie wyglądasz, połączenie trampków i satyny mistrzowskie!

  ReplyDelete