Tuesday, 29 July 2014

LINEN TOP

IMG_7016 IMG_7014
//Do you remember the Isabel Marant for H&M collection? This linen top is one of the greatest pieces. I got overexcited, when I found the top, which I had totally forgotten about. There is no better fabric for summer then linen, don't you agree?

Teraz kiedy wszyscy z niecierpliwością czekamy na nową kolekcję Alexandra Wanga dla H&M, czy ktoś pamięta jeszcze współpracę sieciówki z Isabel Marant? Ten lniany top to jedna z fajniejszych rzeczy jakie pojawiły się w kolekcji. Zupełnie o nim zapomniałam, a przecież len to najlepszy materiał na lato, prawda?


top/Isabel Marant for H&M, pants/ZARA

10 comments:

 1. Gdzie kupiłaś ten stanik? Ma on jakąś "fachową" nazwę, ponieważ od dłuższego czasu szukam czegoś takiego, a nigdzie nie mogę znaleźć.

  ReplyDelete
  Replies
  1. W Oysho rok temu. Wydaje mi się, że nie ma specjalnej nazwy, przynajmniej ja nie znam.

   Delete
  2. Na zagranicznych stronach często jest opisany jako soft bra, ale na polskich już nie widziałam ani tłumaczenia, ani oryginału. W Oysho i Monki online takie widywałam + Le Feminin + Rilke :)

   Delete
 2. It's definitely the most comfortable fabric to wear in the summer! And it looks great!

  \ Indigo Lights

  ReplyDelete
 3. Cudowny look! Dokładnie w moim stylu :)

  http://luxury-lips.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Szkoda że ucięte zdjęcia, interesuje mnie dół, jakie buty do tego założyłaś? Nigdy nie miałam żadnej rzeczy z kolaboracji H&M z którymś z domów mody itp. ale na Wanga czekam z niecierpliwością i pamiętam że cieszyłam się jak dziecko gdy tylko sie o tym dowiedziałam.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Płaskie klapki z Zary, ostatnio bardzo często je noszę, szczególnie w taki upał.

   Delete
  2. te czarno-złote które są w najnowszym poście?

   Delete