Thursday, 21 November 2013

KNIT TURTLENECK

Sam-Rollinson-by-Boo-George-Like-A-Boy-Vogue-China-November-2013-3 Vogue-China-October-2013-Andreea-Diaconu-by-Karim-Sadli_01 2
//Although the turtleneck returned to favor a few seasons ago, this trend is continuously evolving from the very tight to the most loose models. This season the most desirable are thick and stiff turtlenecks. I should mention Celine again ... So, what type of turtleneck knits do you like the most?

Mimo, że golfy powróciły do łask parę sezonów temu to wciąż ewoluują. Od tych bardzo obciskających do najbardziej obszernych. Tym razem królują golfy grube i sztywne. Znów powinnam wspomnieć o Celine...A wy który typ swetrów lubicie najbardziej?

Chciałabym Was również zachęcić do wzięcia udziału w konkursie Answear.com i Philips Polska. Zapraszamy wszystkich pasjonatów mody i stylizacji do udziału w Bitwie Stylistów. W konkursie do wygrania super nagrody. Co zrobić żeby wziąć udział w bitwie? Nic prostszego, wystarczy przesłać zdjęcia 3 stylizacji, które będą oceniane przez jury na czele z Mają Sablewską. Więcej szczegółów na stronie. Gorąco zachęcam Was do wzięcia udziału i mocno trzymam kciuki! Vogue China November 2013, Vouge China October 2013

5 comments:

 1. już wzięłam udział, fajnie jakby się udało :)))

  ReplyDelete
 2. Lovely inspiration!

  www.lovethefabric.blogspot.nl

  ReplyDelete
 3. Oliwko, często zaglądam na Twojego bloga, ale rzadko się udzielam. Dziś, z racji tego, że jest Dzień Życzliwości, postanowiłam zostawić tę krótką wiadomość. Uwielbiam Twój styl, Twoje stylizacje. Potrafisz bardzo zaskoczyć :) Pozdrawiam!

  ReplyDelete