Saturday, 3 November 2012

FASHION WEEK POLAND: JOANNA STARTEK


Kolejnym mistrzem świata 7 edycji FashionPhilosophy Fashion Week Polad jest Joanna Startek i jej absolutnie fenomenalna kolekcja, która pojawiła się w części OFF. Tym razem kolekcje męskie były zdecydowanie lepsze, mimo, że były w mniejszości. Najlepszym przykładem jest właśnie perfekcyjna kolekcja Joanny.

Przyznam się szczerze, że był to pierwszy pokaz projektantki jaki miałam okazję oglądać na żywo. Bardzo żałowałam, kiedy zobaczyłam relację w sieci z poprzedniej kolekcji. Była świeża, oryginalna i zaskakująca. Tym bardziej nie spodziewałam się, że projektantka przebije samą siebie! Najnowszą kolekcją pokazała, że wie o co w modzie chodzi i, że bez wątpienia może podbijać największe stolice mody świata. Przejdźmy więc do sedna - piękne konstrukcje, ciekawe, wzory i faktury, nietuzinkowe połączenia kolorów i minimalistyczne dodatki (takie jak autorskie daszki czy plecaki), tworzą naprawdę spójną i nowoczesna kolekcję. Uwielbiam połączenie sportu i szyku w męskiej modzie, a każda kolejna sylwetka z pokazu uosabiała właśnie ten styl. Co więcej, możecie mi uwierzyć, że sama zapragnęłam mieć w swojej szafie plecak i choć jedną pikowaną kurtkę.

Projektantce z całego serca gratuluję i życzę kolejnych jeszcze lepszych (chociaż mam wrażenie, że lepiej być już nie może) kolekcji!collage by "cudowny" BartoRebell :)

8 comments:

 1. very cool and nice looks for guys!
  would you like to follow each other?
  A
  xx
  http://epiquemoi.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. zdecydowanie wybrałbym coś dla siebie, dzięki.

  ReplyDelete
 3. Fakt, świetna kolekcja, z moim ukochanym elementem, czyli wycięciem przy szyi bez żadnego kołnierzyka w kurtkach :)

  ReplyDelete
 4. Żeby jeszcze nasi panowie chcieli się tak ubierać!

  ReplyDelete