Thursday, 13 September 2012

Alexander Wang SS2013

Alexander-Wang-ss13-2
New-York-Fashion-Week-SS13-day-3-43
New-York-Fashion-Week-SS13-day-3-41
New-York-Fashion-Week-SS13-day-3-40
_AlexanderWang_SS13_0571

Na szczęście nie trzeba być w Nowym Jorku, żeby być na bieżąco z nowymi kolekcjami ulubionych projektantów, wirtualne pokazy to żadna nowość (nawet te na żywo). Oczywiście skorzystałam z tego dobrodziejstwa, wygodnie zasiadłam na kanapie, żeby obejrzeć pokaz Wanga, jednego z moich ulubionych projektantów. Przejdźmy do sedna, według mnie była to jego jedna z najlepszych kolekcji. Wszystko było świetnie dobrane, od braku makijażu u modelek i futurystycznych przedziałków, przez muzykę, miejsce pokazu, aż po same surowe stroje. Nie mogłabym nie wspomnieć o finale pokazu, który był jednocześnie niezapomniany i zaskakujący (dla tych, którzy pokazu nie widzieli nie będę zdradzać szczegółów).
A Wam jak się podobało?

//What do you think about the new Alexander Wang SS2013 collection?
For me, it was the one of his best collections. Everything was perfectly matched from the lack of models makeup, the music, the place of the show, and same strict outfits. I don't want to mention the finale of the show, which was a memorable and surprising at the same time, because I don't want to spoil the surprise for those, who havn't seen the show yet.


photos sources: columbine smille, livincool.com, gobackstage

15 comments:

 1. też lubię tego projektanta.
  minimalizm maczany w ekstrawagancji.

  ReplyDelete
 2. kocham Wang'a i tą kolekcję <3

  ReplyDelete
 3. Alexander Wang is one of my favorite designers. This collection is stunning as always

  www.daretodiy.com

  ReplyDelete
 4. Uwielbiam biały kolor i zachwycają mnie te kreacje. Pokaz naprawdę niczego sobie. Wszystko proste i zarazem niebanalne. Lubię to :)

  ReplyDelete
 5. Uwielbiam biały kolor i te projekty najbardziej mi się podobają. Proste, ale niebanalne. Lubię to :)

  ReplyDelete
 6. Wang to także jeden z moich ulubionych projektantów :) Strasznie podoba mi się ten jego minimalizm, to z jaką dokładnością dobiera do siebie rodzaje tkanin :) Dlatego tę kolekcję uważam za bardzo udaną, chyba jest lepsza niż fall 2012 :)

  ReplyDelete
 7. Tak jak tegoroczna kolekcja na lato jakoś specjalnie nie przypadła mi do gustu, tak tutaj jestem zakochana. W dodatku moje ulubione kolory, zdecydowanie mi się podoba.

  ReplyDelete
 8. po obejrzeniu zdjęć napiszę tylko jedno: cała Ty :) K.

  ReplyDelete
 9. wydaje mi się, że modelki mają makijaż, na pewno mają podkreślone brwi i kości policzkowe

  G.

  ReplyDelete
 10. Uwielbiam go. Od momentu, kiedy obejrzałam tę kolekcję, mam na jej punkcie obsesję. Chyba czas zacisnąć pasa i zacząć odkładać (na buty i chociażby na jedną sukienkę). Swoją drogą co sezon w jego kolekcji jest jedna para butów, w której się zakochuję i zanim zdążę na nią uzbierać, już pojawia się następna, jeszcze piękniejsza.

  ReplyDelete
 11. Świetna kolekcja! Baaardzo w Twoim stylu!

  ReplyDelete
 12. Zdziwiło mnie to, ponieważ to rzadkość, ale podobała mi się większość zestawów Wanga. I w sumie, to mogłabym większość powitać w mojej szafie z uśmiechem. :)

  ReplyDelete
 13. Uwielbiam czystość wangowej formy!

  ReplyDelete
 14. podzielam twoje zdanie w 100%. W tym pokazie wszystko było idealne,a szczególnie podobała mi się muzyka i końcówka pokazu, która była b. zaskakująca i oryginalna :)

  ReplyDelete